Cepten İnternete Bağlanma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marcoertan
    marcoertan's avatar
    Erkek

bende nokıa 3100 var hattım turkcell ben bu telefonu kullanaraktan nasıl internete girebilirim kablo gerekirmi???

cevap verirseniz sevinirim

MaRcO...

MaRcO...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

kablo kullanman gerekir dku-5 yada dku-3 kblosu ile yapabilirsin bunu ancak son derece yavaş ve pahalı olduğunu bilmen gerekir ayrıca bu kablolar vasıtasıyla veri de transfer edebilirsin m(müzik resim hede hödö) gibi

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanaN
    CanaN's avatar
    Dişi
    Hazır bu konudaykene sorımde laptop a nasıl ınternet baglarım yanı ben gıttıgım heryerde kullanmak ıstıyorum teldenmı olacak nasıl olacak bı soylersenız memnun olurum arkadaslar

Holyone bizi discoya götürrrr !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    Dostum Bende Laptop Kullanıcısıyım Ben Tabi Adsl Kullanıyorum şimdi Sen Cep Telefonundan Girmek İstiyorsan Kızılotesi yada Telefonunda Bluetooth Özelligi Olca Cep Telefonunda Once Bilgisayara Bi gecis gerceklestireceksin Tam Olarak Hatırlamıyorum Ama Turkcellin Kendinin Boyle Bi Hizmeti Var Yada Superonline nın Paketleri Olması Lazım Yanlıs Hatırlamıyorsam Ama Ben Turkcellin Hizmetini Kullanmıstım, Eger Turkcell Kullanıyorsan Turkcelli Arayarak Bence Daha Ayrıntılı Bilgi Edinebilirsin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    delimanyak...bak şöyle yapacaksın eğer nokia kullanıyorsan....www.nokia.com.tr ye gir..ordan nokia nın bir programı var her modele göre nokia pc suite diye...o programı indir ve onun vasıtasıyla laptoptan bağlanabilirsin cep telini kullanarak her yerden...ister bluetoothla ister kızılötesiyel ister data kablosuyla

Çekil,Önümden Çekil...
Toplam Hit: 1525 Toplam Mesaj: 5