folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder CEPTETEB’Den %50 İndirimli Dijital Üyelik Keyfi!

CEPTETEB’Den %50 İndirimli Dijital Üyelik Keyfi!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Selam Müritler;

Az önce bana gelen bir maili sizinle de paylaşmak istiyorum. Kampanya fena değil.

TEB bankası CEPTETEB Kredi Kartı ile yapılacak App Store, Apple Music, ITunes, Netflix, Google Play, Windows Store, Fizy, Spotify, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV ve Digiturk Play’den CEPTETEB Kredi Kartınla yapacağın alışverişlerde %50 indirim kazanırsın. diyor.

Link: https://www.cepteteb.com.tr/dijital-platform-uyeligi-yuzde50-indirim

Ek olarak ilk 50.000 kurucu üyeden hiçbir zaman yıllık kart ücreti alımayacakmış. Link: https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-karti

Hem kart aidatı ödememek hem de netflix, godaddy, vs.. gibi yerlerde %50 indirim iyi. Ama yılda en fazla 75 TL indirim yapıyormuş. Olsun o da iyi.

Not late for nothing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

bu adamların kampanyalarının en iyi yanı , diğer bazı kredi kartlarında olan bonus şeklinde iade değilde direk kart borcuna artı olarak iade etmesi sanırım :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Mesela ben TEB in haftaiçi 100 tl ve üzeri alışveriş yapınca haftasonu sinema ve tiyatro biletlerinde yine %50 iade olayını da seviyorum.

Zaten hafta içi 100 TL yi geçiyorum haftasonu da %50 bilet indirimi güzel oluyor. Bileti alıyorsun mesela 40 TL diyelim. 20 sini direkt iade ediyor karta. 20 TL ödemiş oluyorum.

Not late for nothing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    JOE bunu yazdı

Mesela ben TEB in haftaiçi 100 tl ve üzeri alışveriş yapınca haftasonu sinema ve tiyatro biletlerinde yine %50 iade olayını da seviyorum.

Zaten hafta içi 100 TL yi geçiyorum haftasonu da %50 bilet indirimi güzel oluyor. Bileti alıyorsun mesela 40 TL diyelim. 20 sini direkt iade ediyor karta. 20 TL ödemiş oluyorum.

hocam ben bunu bilmiyordum bu çok iyiymiş , link var mı  ? özel tiyatroda geçerli ise çok çok süper

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    piradomim bunu yazdı
    JOE bunu yazdı

hocam ben bunu bilmiyordum bu çok iyiymiş , link var mı  ? özel tiyatroda geçerli ise çok çok süper

https://www.teb.com.tr/sizin-icin/teb-bonus-sinema-ve-tiyatro-indirimi/

Not late for nothing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek

şuan türkiye'de kartların efendisi teb bonus 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

bir zamanlar enpara da böyle şeyler yapıyordu güzel günlerdi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı

bir zamanlar enpara da böyle şeyler yapıyordu güzel günlerdi

bu arkadaşlarda birz piyasa yaptıktan sonra aynı enpara gibi bırakırlar kampanyaları

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    • Kampanya kapsamında bir müşteri aylık olarak en fazla 15 TL, yıllık olarak en fazla 75 TL kazanabilir.

Kampanya Detayları:

• Kampanyamız 17.02.2017 ile 17.02.2018 tarihleri arasında App Store, Apple Music, iTunes, Netflix, Google Play, Windows Store, fizy, Spotify, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV ve Digiturk Play üzerinden CEPTETEB Kredi Kartı ile yapacağın harcamalarda geçerlidir.
    • Operatörler üzerinden faturalandırılan fizy üyeliklerinde yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir. Kampanya App Store ve Google Play üzerinden fizy uygulamasına CEPTETEB Kredi Kartı tanımlanarak yapılan işlemlerde geçerlidir.
    • Kampanya kapsamında bir müşteri aylık olarak en fazla 15 TL, yıllık olarak en fazla 75 TL kazanabilir.
    • CEPTETEB Kredi Kartı ile kampanya kapsamında yaptığın harcama dönem içi işlemlerine yansıdıktan sonra, 5 gün içerisinde CEPTETEB Kredi Kartı’na %50 indirim iadeni gerçekleştiririz.
    • Kampanyamıza sanal kartlar dahildir. CEPTETEB ek kartları kampanyadan yararlanabilir.
    • Kendi adına hem ek kart hem ana kart sahibi isen yine toplamda en fazla aylık 15 TL, yıllık ise 75 TL indirim kazanabilirsin.
    • TEB, kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Kampanya kapsamında aldığın ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü soru ve talebini ilgili şirketin müşteri hizmetlerine iletebilirsin.
    • TEB kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Dur be kadınnnn....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Şu an en mantıklı kart hangisi ? Alalım anasını satayım enpara boş artık. Nerdeyse ilk çıktığından beri kullanıyorum ama artık bi halta yaradığı yok

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    El_Sharaby
    El_Sharaby's avatar
    Erkek

Hocam yapıkredi World benim favori kartım 

Söz uçar yazı kalır
Toplam Hit: 1415 Toplam Mesaj: 11
cepteteb cepteteb kampanya kart aidatsız cepteteb