Çeviri Lütfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MIKE-TYSON
    MIKE-TYSON's avatar
    Erkek
    selamlar şunu ingilzice olarak çevirebilirmsiniz.Lewis tyson maçını full olarak nerden indirebilirim.ama espn çekimden bahsediyorum önceden boxing-videos.com dan indirmiştim galiba orası kapandı espn çekim olan görüntüsü net olan link varmı ?kazadda bulamıyorum.
    teşekkürler gerçekten çok ihtiyacım var.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WhiteThales
    WhiteThales's avatar
    Erkek
    where can i download full match of Lewis - Tyson.But i"m talking about the espn one.
    I have downloaded once from boxing-videos com, but the site is closed probably. is there any link that it has a good vision and espn.
    i cant find it in kazaa

WhiteThales
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MIKE-TYSON
    MIKE-TYSON's avatar
    Erkek
    çok teşekkür ederim.zahmet olmazsa şunuda çevirirmisiniz.

kazaada buldum ama indirmiyor more sources needing yazıyor acaba kırık olmayan link yokmu veya kazadda tam oalrak ne diye aratabilirim veya gogoleda tam linkini nerden bulabilirim.
    bunu çevirirseniz gerçekten çok yardımı olucak.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iceboy85
    Iceboy85's avatar
    Erkek
    I found it in Kazaa but it doesn"t download, it is More Sources Needed writing. I wonder if there is any link not broken or what i can search it in kazaa exactly or where i can find its full link in Google.

Hacking is an art, being hacked is the part.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xooox
    xooox's avatar
    Erkek
    WWW.MAVİDENİZ.ORG DA PROÇEVİRMEN VAR ONU İNDİREREK GAYAT İYİ BİR BİÇİMDE SÖZCÜK ÇEVİRE İLİRSİNİZ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Peki arkadaşlar bir şeyde ben istiyorum şunu bir çevirirmisiniz.

Sultanahmet Festival Oluyor
    Sultanahmet Gezer Masa Birimi tarafından etkinliklere katılan yaklaşık bin kişiyle yapılan anket çalışmasının verilerinden faydalanılarak hazırlanan değerlendirme raporunda, ziyaretçilerin yüzde 86’sının etkinlikleri başarılı bulduğu ve uluslararası hale gelebilecek potansiyele sahip olduğu bildirildi. Ankete katılanların yüzde 67’lik bölümünün etkinliğe daha önceki yıllardan bildikleri için geldikleri belirtilen raporda, ziyaretçilerin yüzde 7.5’lik bir bölümünün şehir dışından olduğuna dikkat çekildi. Anket sonuçlarından Sultanahmet Ramazan Etkinlikleri’nin artık büyük oranda gelenekselleştiği ve halkın bilincinde yer tuttuğunun anlaşıldığı belirtilen raporda, etkinliklerin İstanbul sınırlarını aşarak Türkiye’ye hitap eden bir hale geldiği kaydedildi. Yurtdışından da katılan bazı ziyaretçilerin olmasının etkinliğin uluslararası hale gelebilecek bir potansiyele sahip olduğunu gösterdiği ifade edilen raporda, etkinliklerin Türkiye’nin uluslararası alanda kültürel ve tarihi değerlerinin tanıtımı için bir imkân olarak değerlendirilebileceği belirtildi. Raporda, etkinliğin, Ramazan ruhunu bozmayacak şekilde festivale dönüştürülmesi halinde, yurtiçi ve yurtdışı turizme önemli katkısı olabileceğinin gözlendiği bildirildi. Eminönü Belediye Başkanı Lütfi Kibiroğlu, anket çalışmalarının sonuçlarına göre belirledikleri beklentileri sonraki yıl hayata geçirdiklerini, bu sebeple etkinliklerin her yıl daha iyi olduğunu ifade etti. Etkinliklere Sultanahmet’te bulunan yabancı turistlerin de ilgi gösterdiğini kaydeden Kibiroğlu, şunları söyledi: ‘’Yabancı turistlerin de hoşuna gidecek, seyredecekleri veya takip edecekleri bir etkinlik olsun istiyoruz. Biz bunu kotardığımızı zannediyoruz. Neticede oradaki insanların kıyafetleri, sattıkları mamuller, şekerler, macunlar çok dikkatlerini çekiyor. Mesela aşıklar çadırında ben birçok turist gördüm. Dediğini anlamıyor. Ama oradaki hava, o sazın, müziğin akış şekli onları saatlerce o çadırda tutmaya yetiyor.’’ Gelecek yıl Sultanahmet’te iftar çadırının yanı sıra turistlerin de faydalanabileceği ikram çadırı kurmak gibi bir düşünceleri bulunduğunu, ancak bunun üzerinde tartışılması gereken bir konu olduğunu belirten Kibiroğlu, sadece turistlere yönelik bir etkinlikten yana da olmadığını kaydetti. Babasından azar işitince kaligrafi öğrendi Kocaeli’de yazısı kötü olduğu için babasından sürekli azar işiten ve kendi kendine güzel yazı yazma sanatı olan kaligrafiyi öğrenen Selami Gümüş, “Hat sanatı olmayan kaligrafi, yazının şiiridir” dedi. Kaligrafi sanatı ile 13 yıldır uğraşan Selami Gümüş, 1971 yılında Artvin Şavşat’ta doğdu. Gümüş ailesinin 6 çocuğu içinde yazısı en kötü çocuk olduğu için babasından sürekli olarak azar işiten Gümüş, çocukluk yıllarında resime merak saldı, karakalem ve yağlı boya tekniğini de çok sevdi. Resim konusunda okulun başarılı öğrencisi olan Gümüş, çok istediği Güzel Sanatlar Akademisi’ne gidemeyerek, istemediği halde KTÜ Makine Resim Konstrüksiyon Teknikerliği’ni bitirdi. Yaklaşık 10 yıl boyunca sanayi sektöründe bilgisayarlı makine tasarımı, katı modelleme, talaşlı imalat alanında çalışan Gümüş’ün, güzel yazı sanatı olan Calligrapy (Kaligrafi) sanatıyla tanışıklığı ise İstanbul’a gelmesi ile başladı. Bir fuarda gördüğü güzel yazı standındaki sanatçıdan etkilenen ve öğrenmek isteyen Gümüş, sanatçının kendisine “yapamazsın” demesi ile ümitsizlik yerine babasından işittiği azarların da etkisiyle bu sanata merak saldığını belirtiyor.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 1725 Toplam Mesaj: 6