folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çeviri Yardım (Gerekirse Ücretli)

Çeviri Yardım (Gerekirse Ücretli)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Elimde 1000satırlık bir dosya var dosyayı bitirmiştim ama dosyada sıkıntı çıktı ve %40lık bir kısmını kaybettim. En geç cuma bitirmem lazım ve açıkcası başım şişti artık bu dosyadan dolayı. En azından bir kısmını çevirmem yardımcı olabilecek varsa güzel olur. Gerekirse cüzi bir miktar ücret de verebilirim. 100 satır 200satır artık ne kadar olursa. Dosyanın ingilizce almanca ispanyolca italyanca rusça çevirileri mevcut elimde hangi dile hakimseniz vereyim. Dosya diyaloglardan oluşuyor yeri geliyor sadece greetings yazıyor bir satırda. Yardımcı olabilecek varsa çevirilmemiş kısımdan kaç satır istiyorsa atayım. Ücretli yaparım diyorsada tekliflere açığım.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Yav bu çeviri konularını açanlar ısrarla konuları-çevirilecek kısmı niye kendine saklıyor onu anlayamadım bir türlü :S

Paylaş arkadaşım konu altında, yardım alma şansını çok çok arttırırsın.

Bol Şanslar İşlerin rasgele...

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Hocam belli kısımları çevirili olduğu için kısımları ayıklayıp koymam lazım. 100satır çeviririm derse birisi ona göre derleyip vereceğim. Böylece herkesin aynı kısmı çevirmesi de engellenmiş olacak. Tamamını buraya koymamın bir anlamı yok şuan için.  Sağolasın hocam. Ayrıca şunu da belirteyim gönüllü bir çeviri bu ben ücret almayacağım aklınıza öyle birşey gelmesin. Ki ben çeviririm diyen kişileri ücret vermeyi talep ediyorum o derece sıkıştım şuanda.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek

Hocam satirdan ziyade kelime sayisi onemli birde konu ney?  Bunlari belirtirsen yardimci olmaya calisirim. Ayrıca sakincasi yoksa ozelden veya burdan dosyayi gonder bir inceleyelim.  

Nova Vida !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Cok fazla vaktim yok yardimci olmaya calisayim. ruscadan 100 satir alabilirim.

delimiyim ben?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

uzmankirala.com , bionluk.com gibi siteler de işini görebilir. Ben çok uygun fiyata 20 adet makale çevirtmiştim.

Not late for nothing
Toplam Hit: 793 Toplam Mesaj: 6
çeviri