folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Championship Manager 2010 Veya Football Manager 2012 Almak İstiyorum

Championship Manager 2010 Veya Football Manager 2012 Almak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

hocam hiç s.klemiyon demi yazdıklarımızı.?! okumuyon bile.? "az daha bekle 2013 Türkçe çıkcak" diyoruz hala çıkmıştır işallah 2012 mi alayım 2013 mü diyosun :) :) ya 2013 çıkmadı henüz, tam şu an alıcaksan zaten 2012 den başka seçeneğin yok. 2013 çıkınca Türkçe çıkacak. henüz çıkmadı ama :D

Ayip ettin haci ... Bu yasa geldim durup duruken s.klemedigim insan olmadi. Okudum da benim bugun almam gerek :). Yani ne bulursam onu alacam.

Madem sen oynuyon oyun hakkinda goruslerin nedir ? Kolay mi ? Zor mu ? Beni deli etmesin sonunda :)

aylardır oynamadım, ama gayet güzel oyun.. 13 te 3-5 yenilik getiriekler bakalım , yoksa yanı şeyleri yap yap yeter artık. sende cm 01-02 den bi sıyrıl artık :D  10 sene önceki oyun ya sıkılmadın mı :D 

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

CM-2003 candır...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    dhmm bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

hocam hiç s.klemiyon demi yazdıklarımızı.?! okumuyon bile.? "az daha bekle 2013 Türkçe çıkcak" diyoruz hala çıkmıştır işallah 2012 mi alayım 2013 mü diyosun :) :) ya 2013 çıkmadı henüz, tam şu an alıcaksan zaten 2012 den başka seçeneğin yok. 2013 çıkınca Türkçe çıkacak. henüz çıkmadı ama :D

Ayip ettin haci ... Bu yasa geldim durup duruken s.klemedigim insan olmadi. Okudum da benim bugun almam gerek :). Yani ne bulursam onu alacam.

Madem sen oynuyon oyun hakkinda goruslerin nedir ? Kolay mi ? Zor mu ? Beni deli etmesin sonunda :)

aylardır oynamadım, ama gayet güzel oyun.. 13 te 3-5 yenilik getiriekler bakalım , yoksa yanı şeyleri yap yap yeter artık. sende cm 01-02 den bi sıyrıl artık :D  10 sene önceki oyun ya sıkılmadın mı :D 

Sikilmak ne kelime haci :) patladim... Ondan bir tane orijinal alacam :) Burada ( yani paraya gore ) 20TL-16.70 TL arasi suanda

Lakin yeni transferleri umarim bulur ve veritabanin yenilerim dimi ?

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
Toplam Hit: 1108 Toplam Mesaj: 14