Chat Programı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Arkadaşlar Visual basic 6 ya yeni başlamış bulunuyorum bilgisayarla chat programı nası yazılır? yani mesela adın ney diycek? emre diycen. sonra merhaba emre diycek.sonra muhabbet felan. bi örnek verseniz yeter.hade kalın sağlıcakla

Zimbabwe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hee bu arada benim bahsettiğim sanal chat programı. yani mirc gibi bişi deil

Zimbabwe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taki
    taki's avatar
    Erkek
    dostum elimde irc hakın öyle bi kod var ama büyük buray yazılmaz bana mail at göndereyim sana xabat2@mynet.com ok

WwW.TaHRiBaT.Com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    falla öle bi programı ben karabasana adı altında okulun bilgisayarında gördüm yaş 21 dedim bi kere oy kullandınmı dedi evet dedim makina reset yedi mehehehe yaw makina sana hep aynı soruları soracak nasıl chat bu?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya benimki 1 yıl sürecek bişi yani baya bi orjinal olcak tabi yaparsam o senin dediğin karabasanıda biliom benimki onun gibi deil yani o evet hayır sorusu gibi soruyo benimki şeye benzeycek maho'ya hani öle bi program var bilionuzmı bilmiom ama işte onda hem windows programı hemde yani soruya cevap verio öle bişey bana sadece visualda böyle yukarı bi mesaj kutusu aşağı bi mesaj kutusu ortaya bi cevap ver tuşu yeter bi de sorulan soruya karşılık cevabı veren yazı işte neyse bi yardımcı olun yani ben visaulı öğrencemde yazcak program yok millet bizden önce alalarını yazıyo bende yapay zekaya bi el atayım dedim.

Zimbabwe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BartheZ
    BartheZ's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bunun icin bi suru If fonksiyonu yazman lazım.
    örn: 2 textbox bi buton koy.
    Private Sub Command1_Click()
    text1.text = "Nasılsın?"
    If (Text2.Text = "iyiyim") or (Text2.Text = "ii") or (Text2.Text = "iim") Then
    Text1.text = "ok, yaş kaç?"
    If Text2.Text < 0 Then
    Text1.Text = "Hasittir ordan denyo"
    If Text2.Text < 9 Then
    Text1.Text = "Hasittir ordan denyo"
    Else
    Text1.Text = "Bir zamanlar ben de "&text2.text&" yaşındaydım. Hey gidi günler"
    End If
    End If
    End If
    End Sub

aha abü benim teknolojim bu kadarına yetiyo, elbet bunun cok kısa yolları vardır ama benimki böle uzun biraz. ben de bilmiom kestirmeden nasi yapiliyo.

on error go to hell
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartyN
    MartyN's avatar
    Erkek
    Walla bende böle bi program yapıyodum bi ara aynen bathez kardeişmin yazdığı gibi 2 hafta sonra baya ileledim ama artık baydı if görünce midem falan bulanmaya başladı okul olmasa uğraşır yazarım ama sıkıyo bi süre sonra paso if kullan bide örneğin ana menünün adı form1 ise sonra cevap vercen başka bi form falan geliyo.... baya uğraşmak lazım size kolay gelsin...
    eğer çok ciddi projeler warsa uğraşır yaparız ya mail atın thecoskun@hotmail.com harbi böle çok uzun manyak bi program yazarız uğraşıp.

222 gün siteye giriş yapmayı unutan emekli admin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya BartheZ'in dediği türle yapay zeka deil soru cevap botu yapılır. ben sanal chat derken yapay zekası olanından bahsetmiştim. bilgisayara ilk önce tanıtıp sonra soran cinsinden

Zimbabwe
Toplam Hit: 3153 Toplam Mesaj: 8