Chip Dergisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    Chip pihc oldu.Onceden okurdum hep artik sarmiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek

Daft bunu yazdı:
    -----------------------------

valla google amcayı aktif kullanmayı öğrendikten sonra, chip pcnet falan vasatın da vasatı gelmeye başladı gözüme

bi msfn.org bi 911cd.net gibi siteleri gördükten sonra bizim türk dergileri cidden yeni doğmuş bebe.

ısıtıp ısıtıp aynı şeyleri önümüze koyuyolar :)

adamlar Windows7'nin 52 sırrı mı ne diye haber koymuşlar chip'in sitesinde merak ettim girdim.

bir de ne göriyim :) Explorer'da > KLasör seçenekLeri > gizLi dosyaLarı göster işaretle > herşeyi gösteriyomuş :D

ayaküstü adam mı ........ ????

Bütün herşeyi kendi bilgi düzeyinde düşünme bence Chip dergisini hazırlayanlar senin benim gibi birileri için içerikleri yüksek seviyeli hazırlarsa düşük bilgisi olanlar o dergisi almazlar çünkü içeriklerini anlamazlar hem zaten sende olsan elbet bilmediğin çok basit şeyler olabiliyor :) onun gibi şeyler içinde var zaten PCNet oda DB yayıncılığın zaten chip dergisinde yazanlardan sonra PCNet'te yazıyor ama PCNet'in okunması içerikleri çok az okadar paraya değmez o dergi için Chip zaten sadece Bilgisayar ile ilgili haber vermiyor Fotoğraf makinesi Kamera vs. birçok içerik yayınlar tamam bazen derginin içerikleri saçma geliyor olabilir bana'da öyle geliyor fakat bu onun tamamının kötü olduğu anlamına gelmez :)

Hatasız Kod Olmaz... :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

oo süpermiş :)

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

o değilde esquire fhm maxim mens health gibi dergileri biriktirip elinden çıkarıcak olan varsa hiç düşünmeden bana pm

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

DestinatioN bunu yazdı:

hacım teknoloji dergisinin yenisi makbüldür

hani teknoloji hızla gelişir yaa =)

neyse hayırlı işler :D

http://www.uludagsozluk.com/k/okunmam%C4%B1%C5%9F-her-gazete-yenidir/

"Okunmamış her gazete yenidir"

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
Toplam Hit: 2734 Toplam Mesaj: 16