Chrome 64 Bit Yayında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    asa42 bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

yer imlerinizi falan yedekleyip chromium a geçin:

http://chromium.woolyss.com/

direk sadece chromium biraz sıkıntılı olmaz mı hocam? Sonuçta chrome ve yandex browserda vs ek bir sürü proje kullanılıyor diye biliyorum?

ben daha 2 gün önceye kadar Yandex Browser kullanıyodum o da chromium tabanlı olduğu için. hiç böyle bulanıklılık sorunu fala yoktu gül gibi kullanıyodum.

sonra google chrome a geçtim. anlamadım ama sanırım 64 bit olayı sırasında geçmişim. senelerce chrome kullandığım halde sekmeler falan dev gibi duruyor. hiç kibarlık yok gibi. ve yazılar Face'de özellikle çok bulanık. Ayrıca yeni mesaj geldiğinde scroll otomatik olark aşağı kaymıyor. yeni mesajınız var diye kalıyor öyle. sayfayı yenilemek zorunda klaıyorum.

(şimdi bunlar 64 bitden dolayı mı? Chrome'dan dolayı mı? ya da benim bilgisayarda mı bi sıkıntı var?)

Hayır sıkıntı olmaz hocam. Chrome ile chromium arasındaki tek fark diyebileceğimiz nokta, google ın chrome da kendi metric vb ek şeylerini dahil edip test edip sunmasıdır.

Ayrıntılı karşılaştırma için

https://code.google.com/p/chromium/wiki/ChromiumBrowserVsGoogleChrome

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 4443 Toplam Mesaj: 32