folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Chrome Sürekli Çıkış Yapıyor

Chrome Sürekli Çıkış Yapıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

formattan önce herşey normaldi google hesabım chromeda sürekli açıktı. ( uygulama hesabı değil, google.com hesabı) 

format attım şuan hiçbir şekilde oturumum açık kalmıyor. kapatıp anında tekrar açıyorum google hesabımdan çıkış yapmış oluyor. var mı bunun bi yöntemi? yada google'ın kendi getirdiği bi özellikde benim mi yeni dikkati mi çekti?

şuan fark ettim diye çok can sıkıcı olmaya başladı. hadi gmailden cıkıyor da, youtubedan da cıkıyor. kafayı yedim bak elim ayagım dolanıyor

RotKerim tarafından 29/Oca/18 00:37 tarihinde düzenlenmiştir

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Erkek

ccleaner kullanıyosan temizle dediğinde yapıyordur uygulamalardan chromedaki herşeyin tiki kaldır CCLEANER VS KULLANIYORSAN

Vaktiyle bir ATSIZ varmış...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

ccleaner kullanıyosan temizle dediğinde yapıyordur uygulamalardan chromedaki herşeyin tiki kaldır CCLEANER VS KULLANIYORSAN

alakası yok dostum normal şekilde kapatıyorum choremu ve baska hiç birşey yapmıyorum

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Erkek

chromun degisik bir sürümü var onu yükle

https://www.youtube.com/watch?v=Zo7B7o434vM
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

chromun degisik bir sürümü var onu yükle

mesela?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Tüm çerezler mi yanıyor yoksa sadece google mı hocam?

,¶∆
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jinpachi
    Jinpachi's avatar
    Erkek

bende de aynı sorun var. hatta oturum açmaya çaılışınca şifre yerine telefon ekranından dogru olan kodu seçmemi istiyor..

Yaşa, Öl...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

Tüm çerezler mi yanıyor yoksa sadece google mı hocam?

şimdilik fark edebildiğim sadece google(mail,youtube,drive...) hocam. yani tahribat gitmiyor mesela, facebook gidiyor ama onun sanırım oturumu açık tut ayarı işaretli değil.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

win10 storeda Google adında bi uygulama buldum. mini tarayıcı gibi birşey yapmışlar. onu denedim şimdi oturumum açık kalıyor orda. hesapla alakası yok tarayıcıyla alakalı sanıyorum

not: şuan microsoft edge denedim. sıkıntı yok. chomeda sıkıntı. sorunsuz calısan bir sürüm numarası söyler misiniz?

RotKerim tarafından 01/Şub/18 00:00 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hades_06
    hades_06's avatar
    Erkek
    1. Bilgisayarınızda Chrome'u açın.
    2. Sağ üstte Diğer,ardından Ayarlar'ı tıklayın.
    3. Alt tarafta Gelişmiş'i tıklayın.
    4. "Gizlilik ve güvenlik" bölümünün altında İçerik ayarları'nı tıklayın.
    5. Çerezler'i tıklayın.
    6. Bu menüde yapabileceğiniz işlemler:
      • Çerezleri açma: "Engellendi" öğesinin yanındaki anahtarı açık konumuna getirin.
      • Çerezleri kapatma: Sitelerin çerez verilerini kaydetmesine ve okumasına izin ver ayarını kapalı duruma getirin

---------------------

bunu yemezse gmail hesabını popup ve ımap hesabı ile ilgili bir sorun olabilir onun içinde;

1. Adım: IMAP'in etkin olduğundan emin olun

1. Bilgisayarınızda Gmail'i açın.
    2. Sağ üstte, Ayarlar simgesini tıklayın.
    3. Ayarlar'ı tıklayın.
    4. Yönlendirme ve POP/IMAP sekmesini tıklayın.
    5. "IMAP Erişimi" bölümünde, IMAP'i Etkinleştir'i tıklayın.
    6. Değişiklikleri Kaydet'i tıklayın.

---------------------

çözümü bu 2 yoldan biridir diye tahmin ediyorum.

hades_06 tarafından 01/Şub/18 09:32 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    hades_06 bunu yazdı
    1. Bilgisayarınızda Chrome'u açın.
    2. Sağ üstte Diğer,ardından Ayarlar'ı tıklayın.
    3. Alt tarafta Gelişmiş'i tıklayın.
    4. "Gizlilik ve güvenlik" bölümünün altında İçerik ayarları'nı tıklayın.
    5. Çerezler'i tıklayın.
    6. Bu menüde yapabileceğiniz işlemler:
      • Çerezleri açma: "Engellendi" öğesinin yanındaki anahtarı açık konumuna getirin.
      • Çerezleri kapatma: Sitelerin çerez verilerini kaydetmesine ve okumasına izin ver ayarını kapalı duruma getirin

---------------------

bunu yemezse gmail hesabını popup ve ımap hesabı ile ilgili bir sorun olabilir onun içinde;

1. Adım: IMAP'in etkin olduğundan emin olun

1. Bilgisayarınızda Gmail'i açın.
    2. Sağ üstte, Ayarlar simgesini tıklayın.
    3. Ayarlar'ı tıklayın.
    4. Yönlendirme ve POP/IMAP sekmesini tıklayın.
    5. "IMAP Erişimi" bölümünde, IMAP'i Etkinleştir'i tıklayın.
    6. Değişiklikleri Kaydet'i tıklayın.

---------------------

çözümü bu 2 yoldan biridir diye tahmin ediyorum.

2'si de aktif ve kapayı yiyecem az kaldı yemin ederim bi format daha atacam ha

Toplam Hit: 570 Toplam Mesaj: 11
google chrome