folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder CIA.Gov Sitesinden (Sözde Kurdistan Haritası)

CIA.Gov Sitesinden (Sözde Kurdistan Haritası)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    impressiveboy
    impressiveboy's avatar
    Erkek
    hackermemo bunu yazdı:
    -----------------------------
    yaw ne farkeder isterse tüm dünya haritasına kürdistan yazsın.. yaklaşan olursa sikeriz gerisi önemli değil..
    eywallah

Ben ezelden beridir hür yaşadım hür yaşarım. Hangi ÇILGIN bana zincir vuracakmış ŞAŞARIM!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimist_98
    pesimist_98's avatar
    Erkek

bu harita ne zamndır. TÜRKE SAYGI LÜTFEN

İmzaya Gerek Yok Adım Yeter..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

hackermemo bunu yazdı:
    yaw ne farkeder isterse tüm dünya haritasına kürdistan yazsın.. yaklaşan olursa sikeriz gerisi önemli değil..

abi öyle diyosun ama adamlar yaklasıyo.pkk militanları ıraktanmı geliyo ? doğuda adam gündüz esnaflık yapıyo tarla kazıyo gece cıkıyo dağa silah cekiyo.bizim salaklarda gitmiş ırakta pkk arıyo.pkk ırakta olsa bile biz aylardır ıraka gircez diye bağırıyoruz adamlar kaçmıştır

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    kürtler tarihlerini bilmiyolar.. geçmişlerini bilmiyolar..!! adamların beyni baştan yıkanmış bir kere ;) bende kürdüm.. ama vatanımı herşeyden çok seviyorum.. bu şerefsiz pkklılardan bi tane elime geçse anında öldürürüm!!! bak yine sinirlendim aq

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek
    helal olsun kardeşim bu işin türkü kürdü yada başka bişesi yok 80 milyonluk türkiyede kaç kişide vardır saf tür kanı????? hem olsa nooldur.vatanını sevmedikten sora. Bu o. çocuğu ab.....d + yartakçı piçlerinin oyunu bunların hepsi eywallah kardeşim keşke bütün vatandaşlarımız senin gibi düşünse
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaZenci
    beyaZenci's avatar
    Erkek

büyük haritada türkiye tam olarak gözükmektedir. bu haritada yapılan bölgedeki kürtlerin belirtilmesidir.Türkiye ırak iran sınırları dahil edilmesi düşündürücü acaba irandan sonra bizmiyiz sırada kürtler uzun süre ruslarla işbirliği yaptı silaht ticaretinde ruslar için sadık bir pazar oldular amerikada pazarı ele almak ve bölgede ki yeni sınırları oluşturmakta yardımcı olmaları içinbu gibi yavşaklık yapıyor. amerikan ordusu karada iyi değil bu bölge ise kora kor mücadele isterdüşmanı olarak ister türkiye yi görsün ister iranı kürtleri yanlarına çekmek zorundalar karada düşman askeriyle ilk temasa kürtleri sokacaklar kendileri yine havadan vuracaklar. eğer başarılı olurlarsa kürtler bilsinki amerika kimseye vermez herkesten alır.

Toplam Hit: 7519 Toplam Mesaj: 27