Çiçek Tavsiyeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar, benim eski psikologum ve psikiyatrıma çiçek yollayacağım(işe girebilirsem ilk maaşımla yollayacağım diye kendime söz verdim) Ben istanbul'dayım, onlar Bursa'da. Bu durumda internetten alacağım(muhtemelen de çiçeksepetinden)

Maaşa biraz daha var ama bir bakayım dedim ve çiçek karar veremedim(Çiçekten anlamazmışım). Amacım teşekkür mahiyetinde çiçek yollamak biraz da. Çok yardımcı oldular hayata tutunmamda. Sizin tavsiye ettiğiniz ve Bursa,nilüfer e gönderebileceğim orta halli fiyatı olan(çok pahalı olmasın mümkünse)çiçek(ler) arıyorum. Tavsiyelerinizle yardımcı olacağınızı düşünüyorum.

Saygılarımla. 

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

çiçek yerine kuruyemiş gibi yiyecek gönderebilirsin hocam ;) kayısı, incir, leblebi gibi karışık bir paket yapıp kargolayabilirsin..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samoki
    samoki's avatar
    Erkek

Hayata tutunmana yardım ettiyse sende başkalarının hayata tutunmasına yardım et çiçek yerine kaçuv, koruncuk vakfı gibi yerlere gönlünden ne koparsa yardımda bulun daha manidar olur derim :/

Jilet artık yok kardeş
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Çiçek e o kadar para verip günü kurtacağına böyle masalık tarzı kalıcı bişey yaptır.@free_mans ın sitesinde güzel ürünler var. homecept.com

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

Çiçek e o kadar para verip günü kurtacağına böyle masalık tarzı kalıcı bişey yaptır.@free_mans ın sitesinde güzel ürünler var. homecept.com

+1

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

Bakayım hocam, incelemek lazım.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

çiçeksepetinden ya da civardaki bir çiçekçi den yollayabilirsin hocam

ayrıca teraryum diye bişey var, baya ilgi çeken ve güzel bişey bunada bi bak, tbt de bu işi yapanlar da vardı galiba

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 1044 Toplam Mesaj: 7
hediye çiçek teşekkür