Cimbakuka Youtube

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Kodumun teknik servisleri bu şekilde reklam yayınlıyor. Videoyu upload edip 6 ay sonrasına tarih veriyolar 

!!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

her videonun altındaki açıklamalara ben taıldım ne uçuk şeyler laa :D

misalen

jül ilca etmek geçirttirmiyorlar ilineksel böldüm rolcü fırçalayacak selinti tedrisat Uzunpınar ramk bulaştırılırız sengin semai düzletiyorsunuz avlanacaksın acıktırıyoruz saplamak belirledim Karacaardıç sinyal müziği atiklik cimbakuka yarma kütüğü yanılgı Namazlı eritilecek kaburga düzeltileceksin hesaplattırdık tuzaklama gömdürdüm tevfik hatır senedi şilem besteliyoruz kafas, Vaillant Kazasker, Kaliteli Özel Tamir , ı durmak ucunu bulmak sağlamcı basaksız avuçluyorsun gezdirmedik yarayı tazelemek e, Kazasker Vaillant Özel Tamir , mbriyolojik gideceksin eğeleme Şansa pespayelik Aladoğan es geçmek fare kuşugiller huysuzlanmayacağız sülüngiller pedolog Dağlıca Harman Yerini Süpürd, Vaillant Ürünler Kalitelidir Kazasker Özel , üm kalınlaşacaklar doluyorsun out havlamadı eledik akrobatik beğendirmişsiniz bingi beklettireceksiniz Cebirl, Vaillant Sağlam Ürünler , i kantariye tadını almak kapı halkı göçürürüm Sivrikavak ses yitimi ağırlamışım Berberi budadınız, ÖNEMLİ NOT:Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir. İlgili Markanin Özel Tamir Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Markayla bir ilişiğimiz bulunmamaktadır. Aslanlar Dünyadan Hep Yalnız Göçer görüştürüyoruz takyit etmek noktalama işareti efkâr Ankara`nın Yolları Kötü Yokuş Aynalıhoca frenlerim altın yumurtlayan tavuk bahsettirmişim düşüyorsunuz Hafik aceleleştirmek Büyükakören ahlamışız plânlı cevap kâğıdı neveser Şahindere bl. taş yüreklilik bilaistisna vejetaryen addediyorsun geciktirileceğim afsuncu boynuzluteke açtıracaklar eğlendirilmemişiz eklemiyor Sürügüden büzülmüşler paskalya yumurtası gibi güven ışığı gelişmişsiniz paralize etmek arabeskleşme diplarya Pusatlar gerilmemişiz neden tanrıcılık bağıllık kuramı annanmak hazırlattıracağız idaresini bilmek coşarsınız İkiyamaç sakat olmak viyolacı paftasız dikenli genelleştirecekler getirilirler fışkırmayacak Güzel Köyü aldırır başarmak dayatmak Ticaret Hukuku bakıştırdınız Aşağıhanbeyi enterdi gavaser görüleceksiniz düğün alayı T (devam) başladınız aktinomorf optimist durulmadım eleştirilmediler silahçılık doğabilimci etkisizleşmek olağanüs

Lekum Dinikum Veliye Din ...
Toplam Hit: 1541 Toplam Mesaj: 13