Çin İşi Ucuz Tablet Tamiri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

5-6 ay önce golddan küçük kardeşime bir tablet almıştım 150 tlye, tableti düşürmüşler ve ekran gitmiş, renkli çizgiler var sadece. Ben de garantiye gönderdim ekranın kırıldığını söylediler ve 90 tl tamir ücreti çıkardılar.

Daha ucuza yaptırma imkanı var mıdır yoksa çöpe mi atayım aleti?

var mı daha önce ucuz android tablet tamiri yaptıran?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

5-6 ay önce golddan küçük kardeşime bir tablet almıştım 150 tlye, tableti düşürmüşler ve ekran gitmiş, renkli çizgiler var sadece. Ben de garantiye gönderdim ekranın kırıldığını söylediler ve 90 tl tamir ücreti çıkardılar.

Daha ucuza yaptırma imkanı var mıdır yoksa çöpe mi atayım aleti?

var mı daha önce ucuz android tablet tamiri yaptıran?

daha ucuza yurtdışından alıp kendin takarak yapabilirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tabletin orijinal Çin marka ve modelini bulursan dokunmatiği sipariş verip kendin takabilirsin. Bunu öğrenmek için, içini açıp bakabilirsin illaki bir yerinde yazar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

O zaman yaptırmayayım bari  uğraşırım olmadı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

piranha tabletin ekranı kırılmıştı lcd kısmı ve dokunmatiğin bazı yerleri  çalışmıyordu. en ucuz 60tlye ekran vardı, 30tl ye dokunmatik, gittigidiyordan 2.el piranhalara baktım 100 lira civarıydı genelde fiyatlar hepsine mesaj attım sadece lcdyi alayım diye. cevap dönenleri zorladım ekranı satmaya çoğu razı olmadı en son biri 110liraya koyduğu tableti komple 65 tlye bana yolladı :D hem ekran hem dokunmatik hem de tablet almış oldum :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    SUPERBICO bunu yazdı

piranha tabletin ekranı kırılmıştı lcd kısmı ve dokunmatiğin bazı yerleri  çalışmıyordu. en ucuz 60tlye ekran vardı, 30tl ye dokunmatik, gittigidiyordan 2.el piranhalara baktım 100 lira civarıydı genelde fiyatlar hepsine mesaj attım sadece lcdyi alayım diye. cevap dönenleri zorladım ekranı satmaya çoğu razı olmadı en son biri 110liraya koyduğu tableti komple 65 tlye bana yolladı :D hem ekran hem dokunmatik hem de tablet almış oldum :)

:) adam nasıl bıktıysa artık

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    SUPERBICO bunu yazdı

:) adam nasıl bıktıysa artık

bıktırma değil ya elinden çıksına bakıyordu biraz konuştum ikna oldu :)

Toplam Hit: 1528 Toplam Mesaj: 7