folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Çin Malı Çakma Playstation 3 Nerden Bulurum?

Çin Malı Çakma Playstation 3 Nerden Bulurum?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Adamlar yapıyor usda,

http://www.skatyhd.com/ps-vita-cinde-cikti-bile.html

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DonnieDarko
    DonnieDarko's avatar
    Erkek

Çinde olan ve ticaret yapan arkaşlarımın ortak söyledikleri şey; Çinde ürünler kalite kalite. Bizim insanımız ucuza satıp kar etmek için hep en dandiğini alıyor.

Şuan piyasanın en ünlü ve kaliteli ürünleri Çinde yapılıyor. Dolayısıyla, aldığın ürünün kalitesi, verdiğin para ile de doğru orantılı.

Sanki tüm hayatım boyunca, yanlış melodiyle dans etmiş gibiyim...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

1-618-GR bunu yazdı:
    -----------------------------

DJ_Alper bunu yazdı:

1-618-GR bunu yazdı:

5 cd tak çıkar elinde o ürün.

nerden biliyon? varsa bildiğin link versene?

Hacım çin malı iphone'lar onlar bunlar çok gördüm yakın zamandada şahit oldum 2 tane iphone'a, cama çok hafif basınç sonucu 2 arkadaşımın elidne patladı ama çok hafif sağı solu şişiyor falan :))

Onuda geçtim ps3 biraz daha çetrefilli bir cihaz olacağı için tahminimce yapmamışlardır ama yapmışlarsada, ben gördüklerimden örnek verdim o kadar dandik 1 cihaz görmemişizdir ömrümüzde çünkü bunları seri üretimden 1 kerede parayı kaldırıp bırakıyorlar böyle işleri.

Link'i falan yok amma , bulursam atarım, ps3 kendi içinde bile büyük sorunlar çıkartan çok hassas bir cihaz  ufacık şeylerden 100 200 tl lik sorunlar çıkartan bir cihaz yani, cd okumaması kumandayı görmemsi falan arkadaşımın ps3 dükkanı vardı ordan biliyorum ki çakmaları nasıl olur :))

konuyla alakasız ama dip not çan çin çon ların hepsi dandik deil  a-b-c die 3 sınıfa ayrılan mallar var   A sınıfını alırsan  sıkıntı yaşaman zor tabi     mesela ben A sınıfı bi ürün almıştım iphone lerde gps yokken bendeki çakma iphonede gps tv mivili telefon vardı  he benim gibi hata yapmayın    A sınıfı ürün alıcam die Türkiyeye gelen tek ürünü almışım    askeriyede yat kalk sürün yaparken telefonun üzerinde süründük ekranını kırdık :D türkiyedede başka olmadığından yedek parçasını bulamadım doğu banka bıraktım 1 hafta tüm telefoncuların elinden geçti bulamadılar   :)

telefon işi yapanlara sesleniyorum iphone gps    adlı ürün elinize düşerse müşterisi hazır he kapağının arkasında iphone 32gb falan yazıyorya   bu modelde  iphone gps yazıyor 

onekine?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

volkan bunu yazdı:

1-618-GR bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

1-618-GR bunu yazdı:

5 cd tak çıkar elinde o ürün.

nerden biliyon? varsa bildiğin link versene?

Hacım çin malı iphone'lar onlar bunlar çok gördüm yakın zamandada şahit oldum 2 tane iphone'a, cama çok hafif basınç sonucu 2 arkadaşımın elidne patladı ama çok hafif sağı solu şişiyor falan :))

Onuda geçtim ps3 biraz daha çetrefilli bir cihaz olacağı için tahminimce yapmamışlardır ama yapmışlarsada, ben gördüklerimden örnek verdim o kadar dandik 1 cihaz görmemişizdir ömrümüzde çünkü bunları seri üretimden 1 kerede parayı kaldırıp bırakıyorlar böyle işleri.

Link'i falan yok amma , bulursam atarım, ps3 kendi içinde bile büyük sorunlar çıkartan çok hassas bir cihaz  ufacık şeylerden 100 200 tl lik sorunlar çıkartan bir cihaz yani, cd okumaması kumandayı görmemsi falan arkadaşımın ps3 dükkanı vardı ordan biliyorum ki çakmaları nasıl olur :))

konuyla alakasız ama dip not çan çin çon ların hepsi dandik deil  a-b-c die 3 sınıfa ayrılan mallar var   A sınıfını alırsan  sıkıntı yaşaman zor tabi     mesela ben A sınıfı bi ürün almıştım iphone lerde gps yokken bendeki çakma iphonede gps tv mivili telefon vardı  he benim gibi hata yapmayın    A sınıfı ürün alıcam die Türkiyeye gelen tek ürünü almışım    askeriyede yat kalk sürün yaparken telefonun üzerinde süründük ekranını kırdık :D türkiyedede başka olmadığından yedek parçasını bulamadım doğu banka bıraktım 1 hafta tüm telefoncuların elinden geçti bulamadılar   :)

telefon işi yapanlara sesleniyorum iphone gps    adlı ürün elinize düşerse müşterisi hazır he kapağının arkasında iphone 32gb falan yazıyorya   bu modelde  iphone gps yazıyor 

Hacı çin piyasası böyle tabi, en kalitelilerde orda üretiliyor hemen hemen en dandiklerde, orjinal adidasın çoğu şuan çinde üretiliyor ve böyle kaliteli markalar vs, ama fiyatlarıda ona göre pahalı, yine çinde üretilen kaliteli bir şeyi alayım dersen fiyat çok yükseliyor.

Ama ps3'ü böyle üretebileceklerini sanmıyorum sony çok üstünde duruyor bu işin he controller falan üretiyorlar o ufak çaplı bir şey tabi.

Bu arada bayağı bir araştırdım ama bulamadım china malı ps3 :))) Ama forumlara konu olmuş bayağı.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

UP

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

çin malı çakma ps3 diye birşey hiç görmedim.

Ama teknosa sanırım teşhir ürünlerini satıyor

http://www.teknosa.com/kategori/oyun__hobi/ps3_konsol/794/125081011/sony_playstation_3_40_gb_siyah_gran_trismo_5_ps3_oyun

fiyat gayet makul 299 tl.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Stifler bunu yazdı:

çin malı çakma ps3 diye birşey hiç görmedim.

Ama teknosa sanırım teşhir ürünlerini satıyor

http://www.teknosa.com/kategori/oyun__hobi/ps3_konsol/794/125081011/sony_playstation_3_40_gb_siyah_gran_trismo_5_ps3_oyun

fiyat gayet makul 299 tl.

40gb hdd

mp3 bile sığdıramam :)=

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 6824 Toplam Mesaj: 19