Çinden Gelen Usb Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OttomanSlap
    OttomanSlap's avatar
    Erkek

aliexpresste vardı 1tb flash disk 10dolar diye. markası 1tb mış

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

flashta şu dosyalar var nedir bunlar 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    yarasaadam bunu yazdı

flashta şu dosyalar var nedir bunlar 

Sol baştaki  "ReCycler";dosyaları, Delete yaptığında  gönderilen klasör. 

Hemen onun sağındaki, System Volume İnformation(Sistem hacim bilgisi); muhtemelen, disk yada flaşdisk ile ilgili dosya-klasör-partition(bölüm) yapısıyla alakalı bilgiyi tutan bir klasör yada dosya.

1.h2w ve 2.h2w dosyaları nedir bilmiyorum. uzantıları ".h2w" mi anlamadım. Çünkü aynı anda Kısayol'un uzantıları görünmüyor. 

"Copy of shortcut to (1),(2),(3) " dosyaları da, bir dosyadan 1 kez copy yapıp, 3 kez yapıştır yapmış olmandan dolayı, sıralı kopyalamış  kısayol'u . Belki de kısayol'u, kopyala yapıştır yapmışsındır. 

----

Bi'de,  Dosya Yönetici'nden, ve onun menü ayarlarındaki Dosya ve klasör'lere yönelik ayarlar içerisinden, "Dosya uzantıları gizle" cümlesinin(yada ayarının) önündeki veya yanındaki çentik işaretini kaldırarak bakarsan dosyalara, daha iyi olur. 

RitmFarbRacourci tarafından 28/May/19 04:05 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    OttomanSlap bunu yazdı

aliexpresste vardı 1tb flash disk 10dolar diye. markası 1tb mış

Bu nicki görmeyeli uzun zaman olmuştu 

طדṮ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

flash ta  kopyalama yapmaya  çalıştığımda  hata alıyorum disk onarılmaz  bozuk diyor ama  kopyalama  yapmıyor internette  baktım ama  sürücü onarmayla gideremedm ne yapabilirim ?

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    yarasaadam bunu yazdı

flash ta  kopyalama yapmaya  çalıştığımda  hata alıyorum disk onarılmaz  bozuk diyor ama  kopyalama  yapmıyor internette  baktım ama  sürücü onarmayla gideremedm ne yapabilirim ?

Ucuz etin yahnisi yavan olur reis. 

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

flash a atılan dosyalar flashta görünmüyor  bu sorun nasıl  giderilir?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    yarasaadam bunu yazdı

flash a atılan dosyalar flashta görünmüyor  bu sorun nasıl  giderilir?

gecmis olsun. giden gitmistir, gittigi gun bitmistir.

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 6082 Toplam Mesaj: 39
resim usb bellek hata flash disk çözüm eror