folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Çingene Dövmek : D

Çingene Dövmek : D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek

karatahta
    ----------------------

Arkta terlik varya ona bakıom daldılar yazık tek başına kapışıo gitsem yanına dağatıcaklar diğerleri zaten maratoncu gibi amk yok oldular bide bizim bu ark çok komik kavga eder filmlerde gördüğü hareketleri yapıo gülmekten kaçamıodum :D

arada ses efekti verio ıışş uşş :D

-----------------------------

:D:D:D:DD:D:D:    allah aşkına şu kavga ya bi örnek var ne yapıodu gece gece altıma sıçtım gülmekten

ilahi hocam öffff karnım çatladı :D:D:D:D:D

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

ya bu çingen denen ırktan korkulcak ne var ki ak?bir sürü anılarım var şerefsizlerle..

bi gün arkadaşın evine gitmiştim öylesine takılıyoduk oralarda.ak piçler geldi çevirdiler birinin elinde sopa vardı sürü gibiler piç kuruları.bi karıştı ortalık adamın elinden sopayı bi kaptım milletin suratına suratına çaktım ak.en sonunda yerler üstüm başım falan full kandı.

bi gün başka bi arkın evine gittim arabaylayım sokaklarda çocuğun evini hatırlamaya çalışıyorum.neymiş efendim bi geçtiğim sokaktan bir daha geçmişim.arabanın önünü kesti piçler bi kişide arkasında duruyordu bir de açık camımdan piçin biri konuşuyordu ne ayaksın biçiminde.düzgünce konuştum arkadaşın evini arıyorum falan diye napacan çocuğu dediler.ne sandılarsa ak buralarda görmiyelim seni falan dediler piçler.tamam mı dedi.tekrar arkadaşımı arıyorum dedim.sana tamam mı dedim lan dedi.bizdede kangoo var arkası yüksek geri vitesi bi takarsın arkadaki piçin yanağını arka cama yapıştırırsın sonra birinci vitese takıp bir fırlama yapar öndeki iki piçide kaportaya yatırır aralarından deler geçersin.oralarda bi petrol vardı gittim tel açtım arkadaşa gel dedim.o olaydan sonra beni o arkadaşın yanında defalarca gördüler ama arkadaşta çok sikmiş zamanında bebeleri bi sik diyemiyorlar.

ne kadar korkarsan o kadar üstüne gelir bu piçler.resmen cüneyt arkın gibi dalıcaksın kaç kişi olurlarsa olsunlar kaçarlar abi bunu bilri bunu söylerim ben.

Toplam Hit: 14919 Toplam Mesaj: 53