folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Civilization V Directx 11 Sorunu

Civilization V Directx 11 Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Son zamanlarda bilgisayara 1 tane bile oyun yükleyemedim.

Ekran kartım 5850 idi biraderle değiştik onun 4850sini aldım dün civilization V indirdim. 

Directx 11 uyarısı veriyor yüklemede ekran kartım desteklemiyor zaten yüklüyor otomatik olarak dx11i fakat oyunun kısayoluna tıklayınca

gözat vs çıkıyor.. Oyunu yüklediği dosyaya giriyorum uygulamanın exesi yok. Yani oyun tam anlamıyla yüklenmiyor.

Deli oldum bu oyunun sadece dx11 desteğide yok bildiğim kadaarıyla 10 ve 9 dada oynanabiliyor. Bir el atın size zahmet

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

http://www.joystiq.com/2010/08/07/civilization-5-system-requirements-revealed/

sayfasina gore min. gereksinimlerde dx9 da calisabildigi yaziyor tavsiye edilende ise dx11 var.

simdi senin sorunun oyunun kurulmamasi ile alakali oldugunu dusunuyorum cunku exe yok kurulan dizinde diyorsun. oyunun diger doyalari kurulduysa crack dosyasini direkt atarak calistirmayi denedin mi? civ 5 in crack dosyasini indir bir yerden kirilmis exe yi dizine at oyle dene, olmazsa baska bir yerden oyunun kalibini indirip yeniden kurmayi deneyebilirsin.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

4830 olması lazım benim ekran kartı. herhangi bi problem yok bende.

zamundadan indirmiştim muhtemelen.

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

hoam zamunda dahil birkaç farklı siteden indirdim isoları fakat sorun devam etmekte. Dediğiniz gibi cracki indirip deneyeyim

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Oyunu hallettimde. Ayarları bıraz yukselttım grafık ayarlarını. Turlar arasında gecıs yaparken kasma oluyor bıraz. Bunu neyı kısarak duzeltebılırım?

Bırde benım gıbı bu sorunla karsılasanlar skıdrow dosyasının tamamı crack arkadaslar. Ben bunu farketmemıstım bu sekılde yaparsınız

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmOr
    EmOr's avatar
    Dişi

Kasmayı engelleyemiyorsun, hele ilerleyen turlarda 10-15dk beklediğimi bilirim, bekleme sebebi işlemci, anakartla alakası yok, iyi bilgisayarlarda bile beklemek zorundasın. Sanırım birden fazla çekirdeğe işlemler paylaştıramadığı için böyle oluyor.

(eo)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    EmOr bunu yazdı

Kasmayı engelleyemiyorsun, hele ilerleyen turlarda 10-15dk beklediğimi bilirim, bekleme sebebi işlemci, anakartla alakası yok, iyi bilgisayarlarda bile beklemek zorundasın. Sanırım birden fazla çekirdeğe işlemler paylaştıramadığı için böyle oluyor.

Anladım hocam teşekkür ederim

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 3327 Toplam Mesaj: 7