Cizre'de Neler Oluyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Namlusunu sana çevirene kalem uzatamazssın. sende namluyu ona çevirirsin. yani cahille masaya oturulmaz. cahille anladıgı dilde konuşacaksın. devlet ne yapıyor silah tutan eli hiç bir altyapı olmadan masaya oturtmaya çalışıyor. en iyi mücadele silahlı mücadele. eğer bu adamlar bizi öldürmeyin biz anlaşmak isitiyoruz dedikleri zaman masaya oturusun. kana kan dişe diş. olum nerede görülmüş teror örgütü ile bukadar uzun süre anlaşmaya çalışan bi devlet. ya silahlı mücadelene devam edersin yada çekilirsin. arada kalmak olmaz.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    TorNaVida bunu yazdı

Desteklemiyor olman herseyi onaylicagin anlamina gelmeli hoca oyle olmali.

Devletin teror orgutune , destekcilerine ve her turlu ayrilikcilara uygulicagi herturlu yontem hak ve mubahtir.

Allah Allah, buna mecbur muyum ? Arada ne kadar masum insanın öldüğünü biliyor musun sen ?

O ölen masum insanların çocukları da sırf intikam olsun diye dağa çıktı, biliyor musun ?

Her iki tarafında yanlış politikaları çok fazla oldu. O yüzden bu kan durmuyor.

Hiç bir suçu günahı olmadan (olsa bile yapılmaması gereken) rütbeli askerler bok yedirdi insanlara. Şimdi ben bunun nesini onaylayacağım ? Eğer burası bir hukuk devleti ise, suçu ispat edilir atılır cezaevine. Bok yedirilmez insanlara.

Bok yedirirsen eğer, o insanı da onun bütün eşini dostunu da siktin sene kazanamazsın artık. 

Ben objektif bir şekilde bunları dedikçe terörist dediniz, ister inanın ister inanmayın ama gerçekler bunlar.

Daha fazla tartışmaya girmeyeceğim. Herkese saygılar.

Haklisin cidden cok masum insan oldu. Bizde hic sehit vermedik zaten pkk da hic kurt koyu basip katletmedi devlet yanlisi diye korucuda katletmedi hep askerler ozellikle rutbeliler bok yedirdi cok yazik.

Su objektif tavriniz nedense hep kurtlerden yana TURKIYE CUMHURIYETININ ASIL SAHIBI OLAN ASİL ONURLU SEREFLI YUCE TURK MILLETINDEN yana degil.

Gece gece irkci damarlarim.kabardi en iyisi biz cekilelim olay farkli boyut kazanmasin.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Premium.
    h2so4
    h2so4's avatar
    Erkek
    TorNaVida bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

TorNaVida bunu yazdı

Devletin teror orgutune , destekcilerine ve her turlu ayrilikcilara uygulicagi herturlu yontem hak ve mubahtir.

Allah Allah, buna mecbur muyum ? Arada ne kadar masum insanın öldüğünü biliyor musun sen ?

O ölen masum insanların çocukları da sırf intikam olsun diye dağa çıktı, biliyor musun ?

Hiç bir suçu günahı olmadan (olsa bile yapılmaması gereken) rütbeli askerler bok yedirdi insanlara. Şimdi ben bunun nesini onaylayacağım ? Eğer burası bir hukuk devleti ise, suçu ispat edilir atılır cezaevine. Bok yedirilmez insanlara.

Bok yedirirsen eğer, o insanı da onun bütün eşini dostunu da siktin sene kazanamazsın artık. 

Ben objektif bir şekilde bunları dedikçe terörist dediniz, ister inanın ister inanmayın ama gerçekler bunlar.

Haklisin cidden cok masum insan oldu. Bizde hic sehit vermedik zaten pkk da hic kurt koyu basip katletmedi devlet yanlisi diye korucuda katletmedi hep askerler ozellikle rutbeliler bok yedirdi cok yazik.

Su objektif tavriniz nedense hep kurtlerden yana TURKIYE CUMHURIYETININ ASIL SAHIBI OLAN ASİL ONURLU SEREFLI YUCE TURK MILLETINDEN yana degil.

Gece gece irkci damarlarim.kabardi en iyisi biz cekilelim olay farkli boyut kazanmasin.

Bugüne kadar hiç siyasi yorum yapamadım ama şunu söylemek istiyorum ki bu cumhuriyet sadece Türklerin değil! Kimse yalnız kazanmadı bu devleti. Zaten bütün bu olanlar senin büyük yazdığın gibi düşünen ya da düşünmeyen Türkler ve Kürtler yüzünden oluyor. Bir bütün olarak görseydik bu Devleti belkide bunlar olmayacaktı. Kendimize gelmemiz lazım artık. Bir gün çok geç olabilir. h2so4 tarafından 31/Ara/14 04:43 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Boklu bezirganların devlet yönetmeye çalışıp herşeyin içine sıçıp sıvadığı bokunu duvarlara tavana lambaya sıvadığı bir yönetim anlayışı... MGK'da devletin kurucusunun resmini olmaması beni sevindirdi, en azından artık bokun rengini görüyoruz, kanlı kabız boku... Bunun arkasından ne ishal gelir ne normal bok gelir, ülke doğrudan fistür ameliyatına doğru gidiyor. Eyalet sistemi ulus olarak kurulmamış, zamanla uluslaşması öngörülen ülkeler için uygun olan bir modeldir, zaten ulus olarak kurulan bir ülkenin eyalet sistemine ihtiyacı yoktur bu ülkeyi dağıtmayı amaçlayanların planıdır.

Başkanlık sistemi, Eyalet sistemi, Özerklik, Tam bağımsızlık. Hadi güneydoğuyu verdin, orada duracak mı sanıyorsun? Bunun Kars-Ardahan'ı, Hatay-kilis-urfa'sı, Kayseri, tokat, sivas'ı var :) Sevr'den değişen tek şey Kürdistan olgusu ve Yunanistan'ın pastadan çıkarılması bunun dışında her şey aynı hadi bakalım izleyelim kendi halkını düzmekten zevk alan boklu götlü sözde islamcı yarı liboş emperyalist köpekleri ve onların iki çift lafına inanıp bunlar müslüman diye takip eden zavallı kitlesini neler olacak...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    TorNaVida bunu yazdı

insanlar görmek istediğini görüyor bu konuda, birde şu açıdan bak devlet öğretmen yolluyor öldürülüyor doktor yollluyor öldürülüyor polislere askerlere pusular kuruluyor bombalar patlatiliyor. yani sistemli bir şekilde bölgeden el çektirilmeye yönelik eylemler yapılıyıor.  bunlarin yapılmasi elbet bir yerden patlak verir. dışkı yedirme olayi ne kadar aşağılık bir iş olsada unutmaki bu eyleme zemin hazirlayan devletin oraya yolladiği görevlileri öldürmesinden kaynaklaniyor.  yoksa durduk yere bir komutan gideyimde şunlara bir dışkı yedireğim diye uyanmaz. askerlerin polislerin, türklerin bölgeden ve kürtlerden nefret etmesi için PKK bir sebep veriyor. bu tarz işkenceler yapılsin Kİ bu işkenceleri örnek göstererek  kendi yanina terörist devşirebilsin ve malesef ki o dönem  bilinçli veya bilinçsiz bu oyuna gelindi..  Kaldi ki bugün o yapılan insanlik dışı işkenceleri onaylayan bir kişiyi gösteremezsin. ideolojisi ne olursa olsun.. ama bugün pkkyi onaylayan binlerce insan gösterebilirsin.

bugünde her oturumda öyle diyorsunda "bize dışkı yedirdiler" kalkaninin arkasina saklanip ki bu noktada yahudilerle paralellik gösteren bir özelliktir. onlarda her fırsatta "bize soykırım yapıldı" kalkanini kullanirlar. yukarida arkadaşin dediği gibi bir kürtle aklı selim konuşamiyorsun haksiz olduğunu biliyor verecek cümlesi kalmiyor hemen o müthiş koruma kalkanina sarılyor "dışkı yedirdiler işkence yaptılar, ana dilimizi yasakladilar" bu iki söylemin onlari otomatik hakli çıkardiğini zannediyorlar.. dediğim gibi bu israiliyattan başka birşey değil..

görmek istemdikleri şey! o dönem "beyaz türkler" hariç bu ülkedeki her kesim bir şekilde işkence baski altinda tutulmuştur. ceza evinde yaşadıklarini cennet mekan muhsin başgandan dinle. o dönem ne mhpliler türk diye ne dindarlar dindar diye, ne solcular solcu diye, nede kürtler kürt diye işkence gördü. bunlari devlet otoritesi kendisine baş kaldiri olarak gördü ve ona göre önlemlerini aldi bazen birbirleriyle çatişmaya soktu bazen hepsini bir paketleyip ayni koğuşa atti.  devlet herkesi tokatladi mhpliler devleti baba  döverde severde dedi yapılanlari dillendirmedi yutkundu.  pkk uzantisi devleti sokakta tanımadiği bir adam gibi gördüğü için tokati yiyince hemen kendi babasini çağırdı (abd,avrupa) bunlari dağa çıkartip orgütledi ve türkiyenin enerjisini boşyere yıllarca harcadi parasini arakladi...

yani öyle geçmişlerde yaşayarak bir yere varilamaz bu iki taraf içinde geçerli, şuan ülkeyi geçmişte yapılan yanlışlari devlet politikasi haline getirenler yönetmiyor. o yüzden siz bize bunlari yaptiniz demeniz bir sonuc getirmez.
    şunuda diyeyim siyahiler kendilerini insan olarak görmeyen, köle olarak gören ki onlara yapılan işkenceleri anlatmaya gerek yok benim gözümde dünyanin en mağdur ırkı siyahi ırktır ona rağmen onlar bile kendilerine yapılmadik işkence bırakmayan avrupaya amerikaya bdplilerin türkiyeye olan nefreti kadar nefret etmiyordur.

bazen bırakın ayrilsin noktasina geliyorum kapatilsin sınırlar batıdakiler  yollansın oraya PKK zulmüne terk edilsin diyorum. sınırdan kafasını uzatan indirilsin diyorum da sonra amaçlarininda zaten bu düşünceyi yaymak olduğunu hatirliyorum ve bölgedeki vatanina bağlı dindar kürtler aklima geliyor. onlardan 1 tane bile kalsa o topraklarda onun hatirina gene vazgeçilmez..

yNsr tarafından 31/Ara/14 12:46 tarihinde düzenlenmiştir

In every job there is a no
Toplam Hit: 11770 Toplam Mesaj: 96