folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder "ÇKYS"Nin Koca Sağlık Bakanlığının Her Kurumunda Kullanılmasına Rağmen Bu Kadar Dandik Olması

"ÇKYS"Nin Koca Sağlık Bakanlığının Her Kurumunda Kullanılmasına Rağmen Bu Kadar Dandik Olması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Eskibirmerve
    Eskibirmerve's avatar
    Dişi
    nurulmac11 bunu yazdı

geçen doktor geldi dediki bunu abys si çok öbss hastabakıcıda dururmu yapıştırdı cevabı: doktor bey o çççş değilki abhh!

tabi biz yerlerdeyiz

Ahahah :)) aynen aynen 

Hata yapmadan nasıl öğrenebilirdim zaten.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Eskibirmerve
    Eskibirmerve's avatar
    Dişi
    cankol bunu yazdı

çkys kadar boktan saçma sapan milattan önce kalmış bir uygulama yok.

Kesinlikle ya. Hiç çözüm bulan yok galiba. Ben artık işlerimi eve taşıyıp akşam yapmaya karar verdim. 

Hata yapmadan nasıl öğrenebilirdim zaten.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek

ÇKYS (Çekirdek Kaynak Yönetim Sistemi): ÇKYS; Sağlık Bakanlığı’nın, bakanlığın tüm personelinin, kurum ve bina bilgileri, malzeme bilgisi ve özel sağlık  kuruluşlarının izlendiği sistemdir. Personel hareketlerinin takip edildiği İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi (İKYS), Sağlık Bakanlığı bünyesindeki tüm malzeme depolarındaki taşınırların aktif olarak takip edildiği Malzeme Kaynakları Yönetim Sistemi (MKYS), taşınmaz takibinin yapıldığı Yatırım Takip Sistemi (YTS), Türkiye de faaliyet gösteren tüm özel sağlık kuruluşlarına ait tüm işlem adımlarının takip edildiği Özel Sağlık Kuruluşları Yönetim Sistemi (SKYS) ve ülke genelinde sağlık  istatistikleri toplamak için kullanılan Temel Sağlık İstatistikleri Modülü (TSİM) gibi alt modüllere sahiptir.

çok şükür ne olduğunu buldum 

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
Toplam Hit: 2146 Toplam Mesaj: 24
#çkys