folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Clarisoft Etiket Düzenleme Programı (İstek)

Clarisoft Etiket Düzenleme Programı (İstek)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

İyi akşamlar arkadaşlar.Kısa keseceğim.İşyerinden etiket düzeltmek için eve getirdiğim flash diskin içinde bu program vardı ve ben nasıl olduysa bu flashı kaybettim.İşyerinde yedeği yoktu düzeltmem gereken etiketler var ve bu program bana çok lazım.Netten aradığımda http://clarisoft.software.informer.com/ sitesinde çıkıyor lakin indiremiyorum.Sizden ricam bu programı kullanan,elinde olan,nette gören varsa bana bir zahmet uplasa link verse kurbanı olurum..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Yok mu gören bilen duyan.Olmazsa .ciff dosyasının nasıl açılacağını söyleyiverin canınızı yerim..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
Toplam Hit: 1292 Toplam Mesaj: 2