folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Clive Barker"S Undying

Clive Barker"S Undying

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Synthmaster
    Synthmaster's avatar
    Erkek
    Var mi bu oyunu bastan sona oynayan ?

Benim gordugum baba oyunlardan birisi bence. 1,5 senedir CD si olan oyunu daha gecen hafta yukledim.
    Bastan oynamaya baslayinca oyun baska bir guzel geldi. Arada bir korktugum hatta endiseye kapildigim bile oldu oyunda. Grafikler super olmasa da oyunun konusu atmosferi adami alip baska dunyalara goturuyor. Resident evil gibi aniden cikan yaratiklar korkutmuyor adami. Oyunun mekanlari, hic beklemedigin anda gelen"look arond" sesleri, atmosfer, duvardaki tablolarin degisimi adami geriyor bir hayli. Ustelik oyunun bir bolumunde Tac Mahal ve buyuk camilerin seytan tarafindan oteki tarafa yollanmis halinde oynuyorsunuz. Ben duvarlardaki arapca Allah yazisini gorunce bir hayli garip oldum.

Bir hafta surdu bitirmem.

Siz bu oyun hakkinda ne dusunuyorsunuz ?

Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PinkFloyd
    PinkFloyd's avatar
    Erkek

Aynı şekilde bende bu oyunun hastasıyım.Atmosfer super.Arşivimde duruyor oyun.Aksiyonlar ve diğer görsel öğeler gerçekten çok güzel sağlanmış bir dahada o tadı verebilen oyun oynamadım.Grafik motoru sanırım Unreal'ın engine idi.İlk oynadığmda easyde başlamıştım.Bitirip bir sure sonra enzor seviyede başlamıştım tekrar oyun ozamn daha farklı oluyo.Ölmemek için soğuk terler döküyoduk...uff gaza geldim tekrar kurcam galiba oyunu

Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığım şeyin sonuna eklenen yazı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    james
    james's avatar
    Erkek
    arkadaş bendede 1,5 senedir duruyo bende oynamıyom o oyunu ilk aldığım hafta bi kçyde kalmıştım kayık mayık var dı ama ilerleyemedim bende vazgeçtim tekrar yüklesemmi ki zaten o oyun kitaptan alınma

kn
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockSuperStar
    RockSuperStar's avatar
    Erkek
    harbi çok baba oyun

You Think Everybody is Same But I Dont Think Anybody Like You
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SCOOP
    SCOOP's avatar
    Erkek
    Bence bilgisayar oyunları oynayıpta bu oyunu oynamayan herkesin büyük şeyler kaçırdığı bir oyun

www.fulloyun.com Gerçek Oyuncuların Sitesi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Synthmaster
    Synthmaster's avatar
    Erkek

------------------------------------------

Bır de birşey soracağım. Oyunu Nightmare "en zor" kısımda bitirince oyun sonu değişiyor mu ?

Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı :))
Toplam Hit: 2152 Toplam Mesaj: 6