folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Clos Uzantılı Sitelere Erişim

Clos Uzantılı Sitelere Erişim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Hocalar redditte denk gelmiştim geçenlerde onions kısmında clos ve loky uzantılı linkler vardı ve bunları tor browserla açamamıştım. Kimi ekstra donanımlar ve yapılandırma ayarlarından söz ediyordu kimileri linklerin geçersiz olduğundan bahsediyordu. Bu uzantılara nasıl erişilir bilgisi oaln var mı?

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bitanesini atsana bakaım. açılması lazım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

http://mlqkcjdhgeud6hdy78jsh.clos/

http://jquydhr7nqb59j16jh6d0.clos/

bunun gibi çok var da sitelere girebildiğini iddia eden çok kısıtlı.

Not: şimdi baktım da türk forumlarında deep web 5. seviye linkler demişler bu linkler için.  pek inandırıcı gelmedi nedense.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

hacı dışa kapalı olan uzantılarmış. sanırım sadece birbirini gören kapalı ağlarda kullanılan uzantılar bunlar.

hani şu 6. seviyeye özel bir cihaz olmadan ulaşamazsınız dedikleri olay. aslında talis yüklü bir mini bilgisayar ve proxy ile girilebilir bişi.

bazıları uzantıyı bozup öyle paylaşıyor. sonuna onion koyduğunda girebiliyorsun. birkaç proxy denedim yemedi.

konuyu uplamış olayım belki birkaç yol gösteren murid olur bende merak ettim iyice.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hocam şimdi olayın mantığını bilmiyorum da insanların kendi protokülünü yazması çok zor değil stabilitesi uğraştırır. mesela yine onion uzantıya girersin fakat ekranda garip karakterler çıkar onlar encrypteddir decrypte eden araç lazımdır sana vs vs. Çok zor bişey değil olayın üstüne bir katman daha koymak.

Toplam Hit: 3349 Toplam Mesaj: 5