Cloud Güvenli Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

Özel dosyaları saklamak için Cloud kullanıyordum , taa ki https://myactivity.google.com/ bunu görene kadar .adamlar kaç sene önceki Google asistana söylediğim şeyleri bile kayda almışlar , vay amk dedim . İnsanlar söylerdi inanmazdım , sonuçta derdim ABD de , ABD yasaları çalışan bir ülke .Herhangi bir ürün kullanmadan o ürünün hangi ülkede faal olduğuna bakarım , sonuçta ürünlerdeki haklarımızı yasalar ile koruyoruz .

sormak istediğim konu hangi Cloud güvenli , elimde 1 tb mail Ru vb var ama Google bir daha kendi adımla asla kayıt olmam , yakında da hesabımı sileceğim . Veya iCloud ?

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İnternete yüklenen hiç bir şey güvenli değildir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Nolcak abi dinlesinler. Bir sürü hizmet sunuyo adamlar bu verileri kullanıp. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

adam sana sınırsız bilgiye erişme imkanı tanımış, karşılığında seni segmente edip uygun reklama aracı oluyor.

kırmızı bültenle falan aranmıyorsanız, devlet başkanlığına adaylığınız yoksa böyle şeylerle kafanızı bulandırmayınız.

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

verilerin güvenliği hemen hemen hiçbirin de yok her türlü işliyorlar verileri. anca kendi sunucunuzda e2e bağlantı ve local encryption ile güvenli cloud olabilir o da çok uğraştırıcı.  bu sebeple ben hizmetin kalitesi diğerlerine bin bastığı için google drive kullanıyorum.

imza.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

Turkcell lifebox kullanmazsan sorun yaşamazsın :)

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 4020 Toplam Mesaj: 6
cloud security