Cloudflare Bypass ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    trooper bunu yazdı

public yöntemleri sayıyorum :D

1-düzgün yapılandırılmamış mx ayarları ile bulunabilir (Sercan'ın site mail sunucusu olarak yandex kullandığı için mx ayarları yandexe yönlendirilmiş bu yüzden burdan ekmek çıkmadı :) yinede yöntemi anlatayım cmd > nslookup > set type=mx > domain.com > sonra çıkan mx değeri dq2123123.domain.com gibi bir çıktı verir ona ping çektiğiniz zaman ip ye ulaşırsınız)

2. cf'de yapılandırılmamış subdomainlerden yürürseniz burdan ip bulunabilir(Sercanda yemez)

3.Düzgün yapılandırılmamış dns ayarları cf de hesap açıp yeni site ekle diyerek cf'nin dns leri raporlaması beklenir sonrasında hatalı oluşturulmuş dns kayıtları sebebiyle ip ye erişim sağlanabilir(Sercanda yemez)

4.Gizli olmayan whois bilgilerinden reverse domain çekilerek aynı maille kaydedilmiş domainlerin ip adresinden iz sürülür burdan ekmek çıkabilir ama uğraştırır(Sercanda işe yarar)

5.Düzgün yapılandırılmamış cpanel direct panel vs hosting kontrol panellerinde deneme yapılır domain.com/cpanel domain.com:2082 domain.com:2222 vs vs şeklinde deneme yapılır ayarlar düzgün yapılmamışsaa hooppp domain yerine ip:port şeklinde yönlenir (sercanda yer :) )

6.Domain geçmişinden de ekmek çıkabilir

public yöntemler temelde işi bilip tahmin etme üzerine kuruludur kalın sağlıcakla

7.  özellikle forum sitelerinde ve resim upload sitelerinde  url ile resim yükleme avatar yükleme falan varsa, kendi sunucumuzdaki resimi upload ederek resme gelen requestlerden öğrenebiliniyor

url ile herhangi bir dosya  upload eden bildiğiniz site varsa http://iplogger.org/main/spy/ şurdan oluşturup hedef siteye ekleyin.

BlackApple tarafından 14/Tem/16 19:47 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buzukatak
    buzukatak's avatar
    Erkek

Herkes sosyal çalışmış. Ben site wordpress olduğundan, xmlrpc pingback ile aldım IP adresini.

anlıyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vac
    Vac's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    buzukatak bunu yazdı

Herkes sosyal çalışmış. Ben site wordpress olduğundan, xmlrpc pingback ile aldım IP adresini.

Bunu anlatirmisin hocam

Comeback...
Toplam Hit: 12070 Toplam Mesaj: 44
bypass cloudflare