Coca Cola Satış Temsiciliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

Sıkıntılı işler abi.. Kendimi Coca Cola çalışanı yerine koyuyorum bana raf dizdirmeye çalışacak bakkala rest çekerim kaç gün satmtacaksın kola ? Coca Cola olmayan markete güneş girmez ömrü kısa olur..

Bir de marketin yerine koyuyorum karşımda prim için çalışan eleman bana mecbur modunda.. Biraz fazla alırım gazıyla hepsi raf dizmeyi bırak dolabı temizlemeye kalkar diye düşünürüm filan..

Gerçekten sıkıntı aslında olay kimin kime muhtaç olduğu kısmında uyduruk peynir firması değilsin sonuçta seve seve satacak bu market Coca Cola'yı.. Bence market mecbur ve ben raf dizmezdim.. :)

burda raf dizme olayı işin amleliği değil.

nette biraz kurvaladımda baya markette işte kolaları şuraya koyalım. tarzında görünen yerde olması için çabalama ve gelişi güzel koyma k yerine insanların hemen alabileceği şekilde koymak içinmiş o çaba

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

nette biraz kurvaladımda baya markette işte kolaları şuraya koyalım. tarzında görünen yerde olması için çabalama ve gelişi güzel koyma k yerine insanların hemen alabileceği şekilde koymak içinmiş o çaba

Coca Cola'nın görünürlüğe ihtiyacı var mı sence ? Pepsi desen,piyasaya yeni girmiş bir ürün desen tamam da. Adamların pazarı oturmuş zaten görünse ne olur görünmese ne olur,adam zaten kola ver deyince bakkal Coca Cola getiriyor o kadar oturmuş pazarı, ya da büyük marketlerde adam kolaların olduğu reyona gidip onu alıyor diğerlerini düşünmüyor bile. Özetle kandırma hocam kendini o raf dizme işin ameliliği

_ICEMAN_
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

kaçırma

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    hallederi_55 bunu yazdı
    patates bunu yazdı

Coca Cola'nın görünürlüğe ihtiyacı var mı sence ? Pepsi desen,piyasaya yeni girmiş bir ürün desen tamam da. Adamların pazarı oturmuş zaten görünse ne olur görünmese ne olur,adam zaten kola ver deyince bakkal Coca Cola getiriyor o kadar oturmuş pazarı, ya da büyük marketlerde adam kolaların olduğu reyona gidip onu alıyor diğerlerini düşünmüyor bile. Özetle kandırma hocam kendini o raf dizme işin ameliliği

Yok sen yanlış anlamışsın. İşn ameleliliğimi değilmi yi sana savunmuyorum.

Sana olan şeyi söylüyorum.

Hatta biraz zihin çalışması yapalım madem öyle. Piyasası çok oturmuş ya. Neden bu kadar reklam yapıyorlar? Yapmasa olmazmı? Dikkat edersen senin piyasası oturmamış dediğin ürünlerden çok daha fazla reklam yapar. Zırt pırt reklam yapar.

Bunun sebebi çok parası olması değildir. Çok pararı olması için reklam yapmak zorundadır. Algo oluşturmak zorundadır.

Sen migros ve türevi marketlere gittiğinde aldığın ürünün parasının bu marketlere gittiğini düşünüyorsundur muhtemelen.

Halbuki bu marketler bu şekilde para kazanmaz. Sen atıyorum "eti" ürünlerinin sahibisindir. Gidersin markete ürünlerinin onların sana gösterdiği reyonları kiralayarak teşhir edersin. Satılan ürünlerin parasını alırsın. Satılmayanlar sana iade edilir. Burda eğer ülker biskivü reyonunda daha görülür ulaşılması daha kolay olan reyonun kirası daha pahalıdır. oranın parasını o bastırırsa muhtemeelen senden daha çok satacaktır.

Bunlar hep bilgi işte. ayrıca tekel piyasasında reklam politikalarını bir araştır.

Çünkü piyasa oturmuş dediğin durumda tam aksine reklam giderleri çok daha fazladır. 

:)

Yapılan iş şekil olarak ameleliktir. Bundan gocunup hayır ben yazılımcı tadında iş yapıcakmışım diye kendimi ezmiyorum.

Sana bildiğim okuduğum şeyden bahsetmiştim.

https://t.me/pump_upp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

haribo için bir dönem bu işi yaptım araçla mağaza mağaza dolaşıp teşhir yapıyordum mağazada işimiz bittiğinde fotoğraflayıp evrakı tamamlayıp ayrılıyordum bazı mağaza müdürleriye çok iyi anlaşırken bazılarıyla her seferinde kavga ediyordum yani yine işimi yaparım paramı alırım yok insan faktörü var ve baya uğraşabiliyorsun duruma göre izmirdeki bütün tansaşlara gitmişimdir bu yüzden :) sninkinin haricinde araçlar kiralıktı ve bizde kalyordu kulanabiliyorduk iş sonrasında da 

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

1500 + prim demek 2300 2400 demektir. Ticket iyidir.

Tek şartın haftada 3 gün aracı dışarıda da kullanırım olmalı, yoksa araç bir boka yaramıyor, benzinini koyarım aracı kullanırım demelisin km de şu kadar yakar hesabıyla aracı kullanabilmelisin özellikle bayramlarda, tatillerde en azından ulaşım sıkıntına bir nebze çözüm olur.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 1884 Toplam Mesaj: 17
coca cola is basvurusu