folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder COD Black Ops / Multiplayer - Crackli İstek

COD Black Ops / Multiplayer - Crackli İstek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

Black Ops steam olmadan "multipler" oynayabileceğim crakli temiz link var mıdır, aradarım taradım bulamadım yada olan varsa steamden paylaşabilir mi?

Mevzu derin | Papikolas Planet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

https://fitgirl-repacks.site/call-duty-black-ops-dlcs-zombies-multiplayer/

https://cabconmodding.com/threads/call-of-duty-black-ops-1-bgamer-t5-lan-offline-client-v0-7.6446/

https://www.gametracker.com/search/blackops/?searchipp=25#search

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

hocam eyvallah 1. link sanırım zombi versiyonu 2. link ise lan için 3. link galiba aradığım ama ondan da bir şey anlamadım. Steam üstünden bir arkadaşım paylaşmıştı onunla oynuyordum online fakat steam sorun yaptı kaldırıp tekrar kurdum ancak oyunlarda silindi ve paylaşan kişiye ulaşamıyorum :(   online bir şekilde kaldığım yerden nasıl devam edebilirim 3. link'i ise fazla anlayamadım af et

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

hocam ilk linkten oyunu indireceksin. Yalnız kurarken başta sana vcredist falan kurayım mı diye seçenek verecek onların tikini kaldırıp kur yoksa hata verir.

Daha sonra 2. linkteki dosyaları indirip yönergeleri uyguladığında crackli MP/ZM oynanabilen bir black opsa sahip olacaksın.

Daha sonra 3. linkten istediğin serverın ipsini alıp oyunu multi açtıktan sonra klavyenin en sol üstündeki " tuşu ile konsolu açıp /connect ip şeklinde yazarak servera bağlanabilirsin.

Maaleseforijinal satın alınmış black ops gibi kolay değil servera girmek ama tek yol bu.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

Eyvallah teşekkür ettim :)

Toplam Hit: 1172 Toplam Mesaj: 5
black ops multiplayer cod