folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Codeigniter'e Giriş, Kütüphane Ekleme Vs Konusunda Yardım Lazım.

Codeigniter'e Giriş, Kütüphane Ekleme Vs Konusunda Yardım Lazım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Hocalar selamlar, Codeigniter da düzenlenen firmam için kullandığım bir evrak düzenleme scriptinin çalışma mantığını kurguladım ve TBT den bir mürit anlaştık ve geçen sene yazdı kullanıyorum. Eklemer oldukça anlaşıyorduk kendisiyle ücretini belirletip eklemeler yaptırıyorduk, son eklemer için parasını vs konuşmuştuk ancak bilmediğim bir sebeple kendisi artık bana cevap vermiyor hiçbir şekilde ulaşamıyorum. bu 2. seferi oldu benim için sonrasında bana dönüş yapmıştı ve çalışmıştık bende kendisiyle anlaşabildiğimden devam etmek istemiştim . Özetle, istediğim şeyi resimler ile anlatacağım aşağıda. Bana bu istediğimi yapmak için Codeigniter nereden öğrenirim nasıl yaparım rehberlik edebilecek mürit arıyorum. Ücreti kesinlikle verilecektir. Hayır işi istemiyorum.

aY43Dz.png (1411×481)

İşaretli yere yazılan değer belirlenen excel dosyasında belirlenen hücreye yazıyor sistem ve indirdirildiğinde yazılı bir şekilde iniyor pc ye. Ben bu kutucuklardan yenilerini koyup belirlediğim dosyalarda belirlediğim hücrelere yazsın istiyhorum. db ye bu girdiğim değerleri kullanacağım tablo yu nası oluştururum. bu tabloyla çalışmasını nasıl sağlarım? Bunu nasıl yaparım?

ExpirE tarafından 04/Kas/18 20:05 tarihinde düzenlenmiştir

"bea"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

hocam kutuphaneyı localhosttan en composer ıle yukleyıp sonra da sunucuya/hosta yukluyorum en kolay boyle oluyor 

codeignter 3party yazarsan bır kac noktası daha var onlar sayesınde calıstırabılıyorsun gerı kalanı ıcınde pm attım kolay gelsın 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

up

"bea"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Hocam php bilgin olacak ki codeigniter e başlayıp birşeyler yapabilesin. 

Php yapılarını , syntax ını, oop kurallarını vs biliyorsan ilgili framework un Documents in den bakarak ilerlersin. 

Temel olarak sadece inputlara girilen verileri Excel e döken veya db ye kaydeden bir script ise bir orm indirip db işlemlerini yaparsın. Excel içinde Github da baya bir kütüphane bulabilirsin. 

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
Toplam Hit: 748 Toplam Mesaj: 4
codeigniter yardım