Coder Olmak??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

C# ile coder olunmaz, programcı olunur, coder in anlamı daha farklı. C# ile driver yazılmaz. Ayrıca dll dediğin dosyaları driver sandığın için de ayrıca gülüyorum bkz: .sys

birde hangi driver, .net framework üzerinde çalışırki, benim bildiğim direkt donanım üzerine yazılıyor, normal programların erişemeyeceği kaynaklara erişiyor vs.

Ayrıcana alper de belirtmiş, C# la yapılan oyunların tek amacı, aa bak C# la yaptım oldu demektir, VB ilede yapılır pascal ile de ama sor bakalım kendine neden hepsi C++ ile yapılıyor?

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

Bi soru sormuşsun cvp verene posta koyuyosun, iş olsun diyemi yazdın hocam buraya ?

The king is bleeding.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

AMpul bunu yazdı:
    -----------------------------

C# ile coder olunmaz, programcı olunur, coder in anlamı daha farklı. C# ile driver yazılmaz. Ayrıca dll dediğin dosyaları driver sandığın için de ayrıca gülüyorum bkz: .sys

birde hangi driver, .net framework üzerinde çalışırki, benim bildiğim direkt donanım üzerine yazılıyor, normal programların erişemeyeceği kaynaklara erişiyor vs.

Ayrıcana alper de belirtmiş, C# la yapılan oyunların tek amacı, aa bak C# la yaptım oldu demektir, VB ilede yapılır pascal ile de ama sor bakalım kendine neden hepsi C++ ile yapılıyor?

Alper değil o kill :)))

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

SUPERBICO bunu yazdı:

AMpul bunu yazdı:

Alper değil o kill :)))

ahaha o veleti görünce nicke bile bakmıyorum :D adam hakkaten özdeşleşmiş.

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    napnapp
    napnapp's avatar
    Erkek

çizik bende bu konuda biraz eksigimdir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo
    Yetenek işidir en başta. En basiti üstad bi coder vardır ve sen de en az onun kadar biliyorsundur. Örnek bir proje olduğu zaman o hemen nasıl yapıldığı anlar korsan bir kopyasını daha oluşturabilir. Ama siz sadece öğrendikleriniz doğrultusunda yaparsınız. O nedenle diyorum ki coder olunmaz coder doğulur.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
Toplam Hit: 5698 Toplam Mesaj: 28