folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Çok İlginç Bir Donanım Sorunu [Laptop]

Çok İlginç Bir Donanım Sorunu [Laptop]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    şincik bi laptop var elimde bilg. kapatıyorum şarj oluyor açıyorum şarj olmuyor + elektrık fişi ile çalışmıyor :D

bende anlayamadım bataryayı çıkarıyorum bu seferde açılınca 5 saniye sonra kapanıyor wndows değil bilg açılınca kapanıyor.
    sorun nerde anlayamadım ben yardımcı olursanız sevinirim :)
    donanımcıların kralı rene abü yetiş :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    batarya bozulmuştur. gönder garantiye...

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    bataryada sorun olduğunu sanmıyorum neden dersen pc yi açmayınca batarya şarj oluyor :D çalışıor yani pc ama ne zaman bataryayı şarj edipde pc yi açıyorum elektrikten çalışmıyor pc bataryadan yiyor direk 3 saaten fazla idare ediyor batarya bence bataryada sorun yok nasıl çözebilirim bu sorunu.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    ykmu hiç başına böle bişe gelen :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    sanki kendin tamir edebilcen a.q
    şarj kısmında problem war işte
    :D
    söksen bi dünya smd malzeme war orda
    kimbilir hangi entegre hangi regülatör yandı__??:D
    sen boşwer götür garantiye

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    garantisi yok :D yurt dışından geldi hacı yav.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    format çek düzelir :P yaw bizim bi arkadaşta da olmuştu öle yurtdışından almıştı.burdaki satıcısına götürdü zaten garantisi yoksa açıp delebilirsin her bi tarafını :D kesin dubaiden almışındır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeAdPaN
    DeAdPaN's avatar
    Erkek
    casper mi bilgisayar
    casperlar bu tarz sorunlari cok verir. servise falan versen de zaten muhtemelen pilde sorun diye degisirler yine calismaz :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek
    2 ihtimal var ya abilerin dedikleri gibi bataryada sorun var yada güçkaynağı yazılımında ayar bozukluğu vardır nasıl bir bozukluk şöyle :

bilgisayar eğer şarjdaysa çalıştırma+bilgisayar açıldığında şarjda değilse direk bataryaya geç ve ordan ye elektriği...

gibi yönergeleri mevcuttur... sen güç kaynağı ve şarj ile ilgili olan PC nin kendi yazılımlarını bir kontrol et .. olmadı çak formatı :P böö

Mevzu derin | Papikolas Planet
Toplam Hit: 1322 Toplam Mesaj: 9