folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder ÇOK ÖNEMLİ BİR KONU LÜTFEN OKUYUN

ÇOK ÖNEMLİ BİR KONU LÜTFEN OKUYUN

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartyN
    MartyN's avatar
    Erkek
    ŞU AN gerçekten müthiş derecede sinirliyim bu pittbul denilen kişi bana yapıcanı yaptı üst düzey adminler biliyo Allahtan holy abi geldide konuyu çözdü
    yoksa bok yoluna gidiyoduk.
    sizede aynı şeyi yapabilir dikkatli olun 10 dakika önceki halimle şu an ki halim arasında öyle büyük bir fark warki az önce sinirden çıldırıyodum.
    ama seni tbr ediyorum pittbul yapıcanı yaptın yani. adam ne yaptı etti benim ip noyu falan değiştirdi yani biraz önce bütün millet beni pittbul zannediyodu.
    iyiki zamannında müdahale edildi.
    yaw akıl war mantık war ben 3 yıldır takıldığım siteyle neden muhabbeti kesim. bu kadar arkadaşım war burda neden böle bi şefersizlik yapim. ve en kötüsüde benim ne olursa olsun bu şekilde bi şefersizlik yapmam sözkonusu bile olamaz.
    başta holy abi olmak üzere jerusalem,darkworld ve nra ya saygım sonsuzdur.
    AYRICA çok ağır bir şekilde ön yargıyla suçlandığım için (jeru abi tarafından) hala moralim bozuk gerçekten bu olay bana koydu.
    jeru abi herşeye rağmen sen gözümde saygı duyduğum kişilerden birisisin. Umarım birdaha böyle yanlışlıklar olmaz.
    ve umarım derdimi anlatabilmişimdir. Lütfen yorumlarınızı yazın.

222 gün siteye giriş yapmayı unutan emekli admin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkworld
    darkworld's avatar
    Erkek
    eyw

Bir Duvar Var Sırtımı Dayadıgım Sevgiden Örülmüs Koskoca Bir Duvar Hasretinle Yandigim Kuytusunda Her Gece Ağladıgım Şunu Bil Ki Sevdigim Sen o Duvardaki Gözyaşım Olacaksin Ve Hiç Kurumayacaksın Ellerimi Kanatırcasına Tırnaklarımla İsmini Kazıdıgım O Sevgi Duvarinda Hep Ama Hep Yaşayacaksin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    abü adam senin ip'nin nasıl kullanır ya. Beni deli etmeyin a.k werim benim ip'den foruma mesaj atan çıkacakmı a.k

ben sana sonradan dedim dimi. Sen yapmıorsun. Girdğim cafe'den biri yapıor. Tüm gün otur orda bul o ipneyi.

ey ulu TÜRK öğün, eşin yoktur altında göğün..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    herkes istediği ip'den girebilir demiş holy.

Holy gözünü seversen. bu foruma
    195.174.195.174 bu ip'den bir mesaj at a.k

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartyN
    MartyN's avatar
    Erkek
    şu anda içimde öyle bi şüphe warki belki saçma ama jeru abinin yazdığı mesajları bile onun yazıp yazmadığı konusunda çelişkiliyim.
    YA BEN BU SİTEYE NEDEN BÖLE BİŞİ YAPİM ANLAMIYORUM YA HAYRET BİŞİ BENİMLE HİÇ BİR ALAKASI YOK HATTA HOLY ABİ DEDİKİ 3. BİR KİŞİYE DAHA YAPMIŞ AYNI OLAYI NOLUR ÇÖZELİM BU SORUNU...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Eğer martyn ciddi isen ki holyone filan biliyo diyosun diyosun!!!!

ben zamanında milleti uyarmıştım millette bana sakin ol bişey olmaz demişti!

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Erkek
    martyn_ bunu yazdı:
    -----------------------------
    şu anda içimde öyle bi şüphe warki belki saçma ama jeru abinin yazdığı mesajları bile onun yazıp yazmadığı konusunda çelişkiliyim.
    YA BEN BU SİTEYE NEDEN BÖLE BİŞİ YAPİM ANLAMIYORUM YA HAYRET BİŞİ BENİMLE HİÇ BİR ALAKASI YOK HATTA HOLY ABİ DEDİKİ 3. BİR KİŞİYE DAHA YAPMIŞ AYNI OLAYI NOLUR ÇÖZELİM BU SORUNU...

ulem sikçem ha ne malsın ya.. Ben sana yaptın demiorum. Bu yazıları ben yazıorum. İnternet cafendekiler yapıor diorum halen ben neden yapim buraya öle bişi diorsun. İnternet Cafende Kablo Modem'mi war?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Erkek
    hack bunu yazdı:
    ABİ BEN PİTTBULL'UN BÖYLE BİR ŞEY YAPTIĞINA İNANMIYORUM GERÇİ BEN ARANIZA YENİ KATILDIM AMA DAHA ÖNCEDEN SİTEYE ÜYE OLMADAN TAKILIYORDUM VE ÖZELLİKLE PİTTBULL'UN AÇTIĞI FORUMLARI OKUYORDUM VE ADAM BANA HARBİ DELİKANLI GELİYORDU BENCE PİTTBULL BÖYLE BİR ŞEY YAPMADI BENCE SEN PİTTBULL'U KISKANDIĞIN İÇİN BÖYLE BİRŞEY YAZDIN YANİ YALAN SÖYLÜYORSUN BUNDAN EMİNİM PİTTBULL FORUMLARDA OKUDUĞUM KADARIYLA DELİKANLI BİRİ VE BU SİTEDE EN ÇOK BEĞENDİĞİM KİŞİYDİ AMA SANIRIM ONU BANLADINIZ ÇÜNÜK BİR KAÇ GÜNDÜR ONU SİTEDE GÖRMÜYORUM EĞER BANLADIYSANIZ YAZIK ETMİŞSİNİZ ÇÜNKÜ PİTTBULL BENCE SAYGI GÖSTERİLMESİ GEREKEN KİŞİ

bak martin bu vatandaşla ip numaran aynı. Ben pitbull'un üyeliğini sildim. Herif şimdi bunu kullanıor. Sana diorum bunu yapan senin cafenden biri.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartyN
    MartyN's avatar
    Erkek
    abi bu cafeden biri diil büyük ihtimalle ya çünkü burası zaten küçük bi yer okmeydanı-fatih sultan cad. adres weririm. 8 bilg. olan bi cafe ve herkes ark. yani yabancı pek yok sahibi ark. zaten ama yinede tek tek baıyom şimdi.

ayrıca bence pittbul şu anda 4-5 ayrı isimle paso yazıp ortalığı karıştırıyo. bi kötülüyo bi övüyo bu hack falan hep o %90. bi de yazdığı bütün mesajlar tamamen BÜYÜK HARFLERLE.
    Offff
    Offfffffffff

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    abi canını sıkmana gerek yok sizin cafeden olabilir her kes bir tahmin yurutuyor yada bişi dsuunuyor herkes aklına tkaıln yadan e bılım dusuguklerini yasıor bnm dekılermi arkadaslar abiler demıs senide dinledim walla ama cafe olabilir bence

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    abi seinin dedıklerin adamı kızdırmıs adamda aklı sira bişiler yapmay a calsıyor haly abi sende biraaz yardim edermisin bence marty sulamayın arkadaslar bence o yapmadi we yapmazda nezmndan beri burda daah once neden bole bişi olmadi we her zmn arkadasindayim we onun yapmadiğindan emınım suankı durumunuda bılıyorum yapanın ta a.q ılkın dark we bir arkadasımıza bişiler dedi sairda bvu olay acaba bundan sonrakı olaylar ne ne olcak.. bilemıyoruz ama bu seresfiz pitpul aklı sira bişiler yapmaya calsıyor neyse hadi eyw.

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
Toplam Hit: 1198 Toplam Mesaj: 11