folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Çok Ucuza Satılık Bilgisayar Kitapları

Çok Ucuza Satılık Bilgisayar Kitapları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lost_dream
    lost_dream's avatar
    Erkek

Kitaplar PTT kargo ile gönderilecek olup ayrıca 2.5 lira ücrete tabidir,ücret alıcıya aittir.
    Fiyatlar zaten komik.
    Lütfen saçma sapan şeyler yazmayın.
    =)

Programalama:

ASP ile web programcılığı ve elektronik ticaret - Zafer Demirkol - 5 lira.

PHP ile Web programcılığı - Mehmet Şamlı - 7.5 lira

Network:

Her Yönüyle İnternet Altyapısı TCP/IP - Murat Yıldırımcıoğlu - 7.5 lira

İnternet Teknolojileri - Zafer Demirkol - 7.5 lira.

Linux

Kim Korkar Linux'tan - Can Uğur Ayfer Ömer Ayfer - 7.5 lira

Linux Doktoru - Görkem Çetin 7.5 lira

Diğer

Virüsler ve Güvenlik - Ziya Bahtiyar - 7.5 lira
    Photoshop 7.0 - Gökalp Baykal 5 lira.
    PC Donanım- Bakım Klavuzu ( piyasada bulunabilecek en iyi donanım rehberidir) - Scott Mueller - 15 lira.

Adım Adım Microsoft Visual Basic 6.0 pro. - Valvorson - Kitaplardan herhangi birisini alana direk olarak hediye edicem.Kitaptan 1 adet var.İlk kitabı alana istemesi halinde gider.

Tüneli kaçmak içinmi kazmışlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek
    Her Yönüyle İnternet Altyapısı TCP/IP -
    Murat Yıldırımcıoğlu - 7.5 lira benim hocam kimseye verme suan yoldayim detaylari pm ile sonra konusuruz ayrica visual basic kitabinada talibim :) Twitter tarafından 13/Eyl/12 00:05 tarihinde düzenlenmiştir

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

ptt kargoyla 2.5 tl'ye nasıl yollayabiliyorsun hocam?

enjoy i'm vaccinated
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lost_dream
    lost_dream's avatar
    Erkek
    Fatih bunu yazdı

ptt 1 adet kitap yollarsan 2.5 lira alıyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek
    lost_dream bunu yazdı
    Fatih bunu yazdı

öyle bir prosedür mü varmış ilginç. sorayım bunu.

enjoy i'm vaccinated
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek
    lost_dream bunu yazdı
    Fatih bunu yazdı

geçen gönderdim 6.5 lira aldılar kitap 1 kg falandı?

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    bigwave bunu yazdı
    lost_dream bunu yazdı
    Fatih bunu yazdı

NOT:TİCARİ MAHİYET BU KAPSAM DIŞINDA OLACKTIR DIYOR YANI SENDE BU SEKILDE OLMAZ UYGULAMA DIYE DUSUNUYORUM 

PTT Kargo İle Kitap Gönderiminde İndirim / 01.03.2012
    PTT Kargo İle Kitap Gönderiminde İndirim

Posta Telgraf Teşkilatı, Kargo taşımacılığı alanında, kamu kuruluşu duyarlılığı ile özel sektör anlayışını birleştirmek ve bu alandaki hizmetleri daha da geliştirmek amacıyla 2008 yılında PTT Kargo hizmetine başlamıştır.

PTT Genel Müdürlüğü, kargo taşımacılığı alanında hizmet veren bir kamu kuruluşu olmasının getirdiği yükümlülükler ve alınan talepler nedeniyle, eğitim ve kültürel alanlardaki gelişmelere katkı sağlayabilmek amacıyla, kapsamında  “kitap” bulunan gönderilerin taşıma ücretlerinde indirime gidilmesine olanak sağlamıştır.

Bu doğrultuda, 01/03/2012 tarihi itibariyle, bireysel göndericilerin (gerçek kişilerin) birbirine gönderecekleri kapsamında kitap bulunan gönderiler için indirimli ücret uygulanacak olup, ticari mahiyette yapılan gönderiler bu kapsamda değerlendirilmeyecektir.

PTT Kargo, bireysel kitap göndericilerine,  1 Mart 2012 tarihi itibariyle indirim uygulamaya başlayacak olup; kapsamında yalnızca 1 (Bir) adet kitap  bulunan gönderiler için   2,50 TL ücret ödenecektir. Kapsamında birden fazla kitap bulunan gönderiler için ise, toplam kargo ücreti üzerinden  %50 indirim uygulanacaktır.

Gönderilerin kabul işlemleri sırasında mutlak surette kapsam kontrolü yapılacak olup, indirimli ücret; kapsamında yalnızca kitap bulunan gönderilere uygulanacaktır. Kapsamında kitap dışında malzeme bulunan veya kitapla birlikte eşya gönderilmek istenen gönderilere indirimli ücret uygulanmayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

kaynak:

http://www.ptt.gov.tr/index.dyn?wapp=pressReleasesDetail_tr&did=E10A605A-F6EE-454C-8D14-0BD3C641806D

hipokondriyak tarafından 13/Eyl/12 03:28 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    bigwave bunu yazdı
    lost_dream bunu yazdı
    Fatih bunu yazdı

NOT:TİCARİ MAHİYET BU KAPSAM DIŞINDA OLACKTIR DIYOR YANI SENDE BU SEKILDE OLMAZ UYGULAMA DIYE DUSUNUYORUM 

PTT Kargo İle Kitap Gönderiminde İndirim / 01.03.2012
    PTT Kargo İle Kitap Gönderiminde İndirim

Posta Telgraf Teşkilatı, Kargo taşımacılığı alanında, kamu kuruluşu duyarlılığı ile özel sektör anlayışını birleştirmek ve bu alandaki hizmetleri daha da geliştirmek amacıyla 2008 yılında PTT Kargo hizmetine başlamıştır.

PTT Genel Müdürlüğü, kargo taşımacılığı alanında hizmet veren bir kamu kuruluşu olmasının getirdiği yükümlülükler ve alınan talepler nedeniyle, eğitim ve kültürel alanlardaki gelişmelere katkı sağlayabilmek amacıyla, kapsamında  “kitap” bulunan gönderilerin taşıma ücretlerinde indirime gidilmesine olanak sağlamıştır.

Bu doğrultuda, 01/03/2012 tarihi itibariyle, bireysel göndericilerin (gerçek kişilerin) birbirine gönderecekleri kapsamında kitap bulunan gönderiler için indirimli ücret uygulanacak olup, ticari mahiyette yapılan gönderiler bu kapsamda değerlendirilmeyecektir.

PTT Kargo, bireysel kitap göndericilerine,  1 Mart 2012 tarihi itibariyle indirim uygulamaya başlayacak olup; kapsamında yalnızca 1 (Bir) adet kitap  bulunan gönderiler için   2,50 TL ücret ödenecektir. Kapsamında birden fazla kitap bulunan gönderiler için ise, toplam kargo ücreti üzerinden  %50 indirim uygulanacaktır.

Gönderilerin kabul işlemleri sırasında mutlak surette kapsam kontrolü yapılacak olup, indirimli ücret; kapsamında yalnızca kitap bulunan gönderilere uygulanacaktır. Kapsamında kitap dışında malzeme bulunan veya kitapla birlikte eşya gönderilmek istenen gönderilere indirimli ücret uygulanmayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

kaynak:

http://www.ptt.gov.tr/index.dyn?wapp=pressReleasesDetail_tr&did=E10A605A-F6EE-454C-8D14-0BD3C641806D

şerefini s.ktiğimin köpek memurları hiç söylemiyor, bilmiyor çünkü orsp. çocukları, maaş yerine ağzınıza sıçıym sizin, gece gece cinlendim a.q. :@

enjoy i'm vaccinated
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lost_dream
    lost_dream's avatar
    Erkek

İçine taşıma irsaliyesi koymadığın sürece sorun yok zaten bende fatura kesmicem kitaplar için al gülüm ver gülüm yapıcaz.

Toplam Hit: 1006 Toplam Mesaj: 9