.COM.TR Transferinde Kazıklanmayın.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Arkadaşlar com.tr domainler biliyorsunuz 1.5 sene önce tüm firmalar tarafından ön sipariş ile satışa başlandı , bende beğendiğim bir domaini natro ( genelde domainde natro kullanıyorum eskiden name.com kullanırdım ) dan aldım 2 dolar fiyat ile.

Bu ay domainin yenileme süresi geldi ve ne göreyim natro domainden 500 TL + KDV + DNS hizmet bedeli toplam 570 TL ödeme istiyor benden.

Bende com.tr olduğu için böyle olduğunu düşünürken sitelere bir bakayım dedim ve daha önce çalıştığım guzelhosting firmasına ( guzel.net.tr ) domaini 50 TL ye transfer ettim.

570 TL nere 50 TL nere arkadaşlar böyle bir kazık böyle bir adam mikme bodrum türkbükündeki beach cafelerde yok.

Eğer kredi kartım kayıtlı ve otomatik yenileme açık olsaydı ben 10 katı pra ödeyecektim.

COM.TR domaini olanlar dikkat etsinler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

geçmiş olsun com.tr için ihs ile çalışıyorum 1200 domain var  yenileme geldi 25 lira fiyat aldım devam ediyorum.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Agalar natro ile ne işiniz var Allah aşkına. Başıma gelenleri anlatmayayım da uzak durmanız tavsiye edilir. (Her konuda)

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

natro isimtescil uzak durcan aga. ihsde benimde 30 tlye regliyorum .com.tr yi

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
Toplam Hit: 1021 Toplam Mesaj: 4
domain com.tr domain name.com transfer