Cool Edıt Pro [Yardım]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek
    slm bu programla sadece mp3 dinlemekteyim diğer özellikleri ilgilendirmiyor lakin winamptaki gibi bir şarkı dosyasını atıp peşpeşe çaldıramıyorum bu kabiliyet programdamı yok bendemı anlamadım gitti ilginecek ark şimdiden tesekürler. kulandım sürümü de sanırım 1.0

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hoca arızamısın, player değil o:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek
    konuyu yanlıs yere açmışım mod ark özür , Player olmadının farkındayım böle bi özellik varmı die sormaktayım ayrıyetten mp3leri winamptan kaliteli çaldığı gayet açık bu yuzden kullanılmakta saten yinede görüsüne saygı duyarım ..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    bu anı screen alarak ölümsüzleştirdiğim için çok mutluyum :|

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek
    kardesim dzügün bi cevap verin o özellik varmı yok mu varsa nasıl oluyor bilsek saten danısmayız , fotomu cekersin videomu o senın güzelliğin

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

cool editin ustasıyım, ayarın hastasıyım :|

güzel kardeşim..o bi editör..insanlar müzik yapıyor onla..winamp yerine player olarak kullanırsan söver sana..

repeat özelliği de yok bildiğim kadarıyla

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

kardesim yardımcı olamayacaksan ki daha programdan bi haber sin  senın bahsettin editör olayını kör olanda farkeder saten bak resmede http://img299.imageshack.us/img299/8567/adszjk5.png biraz bişi ögren  şarkı tek tek çalmakta  dosya türü mp3 ve Auto Play ikonu işaretleyınce  lakin şarkı bittimi başka birini secmek zorundasın peşpeşe çaldırma özelli varsa var  ve nasıl yapılır, yoksa yok şimdi cvp ver madem biliyorsan bilmiyorsan bilgili biri cvp verene dek bekleriz

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

gelmişin bana cool edit i, adobe auditionu anlatmaya bide üstüne posta koymaya çalışıyon ne diyim ben sana :))

mp3 ü açabildiğini keşfedebilmen bile büyük lütuf..

cool edit yada adobe tarafından satın alındıktan sonra değişen adıyla audition iyi bir ses editörüdür.

kesinlikle mp3 player değildir. mp3 çalabilmesi  (daha doğrusu wave e dönüştürüp düzenlemene imkan sağlarken sana dinletebilmesi) onu mp3 player yapmaz..

repeat gibi özellikler barındırmasını gerektirmez. çünki repeat onun için gereksiz bir özelliktir (sese efekt verip vokal silip orasını burasını kesebilen bi program ya hani kendisi)

ayrıca peşpeşe çaldırma özelliği de yok :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

bende farkedebilmekteyim o programın winamp vari medya oynatıcısı olmadını sabahtan belli alaycı tavırla bunu kast ediyorsan,bi özellik sorduk varsa vardır yoksa yoktur ve ben mp3leri malesef bunla dinliyorum neyse herkesin yaşına kişiline tavrına saygımız var cizmeyi aşmadıkca cvpların için tskr ayrıca ben repeat özellinden bahsetmiyorum Örn; resimdeki karısık müslüm baba klasörünü baştan başlıcak 1 şarkı 2 şarkı .. gidecek tekrar tekrar aynı sarkıyı çalma olayı değil mevzu

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

2. mesajımdan beri sana bu özelliğinin lmadığından bahsediyorum. anlamıyorsan yapabileceğim birşey yok..

hala bi ayar verme hevesi falan..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

sen repeat dan söz ediyorsun bahsettim o değil, tamam program zaten kalite o tip özellikler bulundurmamıs olabilir sadece sorduk, konuyuda dalgınlıkla yanlısyere actımdan tekrar özür :(

Toplam Hit: 1253 Toplam Mesaj: 11