folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder Corel Ve Ploter Hakkında Bir Kaç Soru?

Corel Ve Ploter Hakkında Bir Kaç Soru?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

şimdi arkadaşımın spor mağazası var forma felan bastırıyor ama numarları dışarda yaptırıyor isimleri felan ve bi ploter makinesi almayı düşünüyor.

şimdi ploter makinesinden ziyade programda önemli corel biraz zor geldi açıkcası başka bir programla olamazmı?

illa corel draw lazımsa elide full sürüm olan varsa paylaşabilirmi?

benim bulduğum x5 keyi yiyo sonra tükürüyo :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

hocam onu ya photoshopta tasarlicaksın yada corelde vs. daha sonra plotterlerin programları vardır. siz makineyi alınca vermediler mi size? vermeleri lazım yoksa corelden yasa başka bir programdan gönderince çok boktan bir baskı ortaya çıkar ve malzeme israfının önüne geçemezsin. 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Free_Mans bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam onu ya photoshopta tasarlicaksın yada corelde vs. daha sonra plotterlerin programları vardır. siz makineyi alınca vermediler mi size? vermeleri lazım yoksa corelden yasa başka bir programdan gönderince çok boktan bir baskı ortaya çıkar ve malzeme israfının önüne geçemezsin. 

ploter daha alınmadı yani coreli öğrensek bi :D

nasıl kestiriyoruz felan? :)

birde yenileyim corel full olan varmı?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

up

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek

illa coreldraw olacak diye bi şart yok. freehand ile de yapabilirsin. CorelDraw ın Portable olanları da işinizi görür

Adsense Gelirli Siteler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

thehunturk bunu yazdı:

illa coreldraw olacak diye bi şart yok. freehand ile de yapabilirsin. CorelDraw ın Portable olanları da işinizi görür

peki kesmirme işi nasıl oluyo ploterın onun için programı oluyormu?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

tamamdır buldum hemde türkçe birde bu kesme işi nasıl oluyo bilgisi olan reklamcı? :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

tamamdır buldum hemde türkçe birde bu kesme işi nasıl oluyo bilgisi olan reklamcı? :)

hacım ben reklam tabelacı işini bilirim.

coğu reklamcı corelle çalışır. her türlü baskıyı corelle makinadan alabilir ayrıca makinanın kendi programına atıp o şekilde çıkartır. corelde sadece yapacağın çizimi çalışırsın. şekli şemali çalışırsın. kaç cm kaç mm renk vs

kendi programıyla kesme işini yapabilirsin. cd de kendi programı vardır. donanımı tanıtıp kurulumu yaptıktan sonra tamamdır.

ploter alacaksanda antalyada ucuza satan firma var

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

kaygusuz bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

coğu reklamcı corelle çalışır. her türlü baskıyı corelle makinadan alabilir ayrıca makinanın kendi programına atıp o şekilde çıkartır. corelde sadece yapacağın çizimi çalışırsın. şekli şemali çalışırsın. kaç cm kaç mm renk vs

kendi programıyla kesme işini yapabilirsin. cd de kendi programı vardır. donanımı tanıtıp kurulumu yaptıktan sonra tamamdır.

antalyada ucuza satan firma telefon pm atı ver bi ara

ya arkadaş tşörtlere formalara basacak okullardan felan sipariş geliyo pcden pek anlamıyo benim olayı iyice anlamam lazım sonra adama öğretmem lazım :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

kaygusuz bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

edit: corelde çalıştığın dosyayı esp olarak kendi programında export yapıp çalıştığın dosyayı çıkarabilirsin ploterden

antalyada ucuza satan firma telefon pm atı ver bi ara

ya arkadaş tşörtlere formalara basacak okullardan felan sipariş geliyo pcden pek anlamıyo benim olayı iyice anlamam lazım sonra adama öğretmem lazım :)

http://www.olymposploter.com/

sanırım burasıydı.

http://www.olymposploter.com/?&Bid=1065507&/Plotter

üstteki linkte senin sorularını cevaplamışlar

hacı önce tişörtlerin eni boyu kaç cm onu ayarlayın sonra baskı tişörtte kaç cm yer kaplayacak üstten alttan sağdan soldan onu bilin. gerisi kolay.

sen bi tane tişört örneği gönder birde baskı yapılacak resmi gönder ben bakayım bi.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 1227 Toplam Mesaj: 10