folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çorlu Belediyesini Mahkemeye Vermeyi Düşünüyorum

Çorlu Belediyesini Mahkemeye Vermeyi Düşünüyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

abi boşver bende adliyeye başvurdum katiplik için mülakat süper geçti ama 100 puanı alamadım...Salla gitsin bunlar hep torpil ensesi kalın olan girer. Şikayette para etmez.

the man who gets tired after eating a ban
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Matchup
    Matchup's avatar
    Erkek

XpertVision bunu yazdı:
    -----------------------------

belediye chp liyse kılıçdaroğluna mail at anında şutlarlar zaten chp den.

Chp Türkiye cumhurtiyeti tarihinin en çok kadrolaşmış partisidir . Başta yargı ve ordu olmak üzere halen temizliği süren devlet birimlerini seçimler ve halk iradesi üstü bir şekilde ele geçirmişlerdir. Bugüne kadarki  rahatsızlıkları bu kadroların devletin içinden uzaklaştırılması için yürütülen faaliyetlerdir.  Son zamanlarda ordunun gerçek görevini yapıyormuş izlenimine bile katlanamayan "kağıttan kaplancı " üst düzey chp li vekiller , her fırsatta akp ye oyverenleri aptallıkla cahilikle suçlayan partililer bunun açık göstergesidir.  Devlet yönetimini çok partili hayata geçildiği yıllardan bu yana kendilerinden başkasına dolayısıyla halkın iradesine layık görmeyen, devleti bütün kurumlarıyla tapulamış gibi hareket eden yegane parti tabiki chp dir. Aynı parti her devlet birimini kendi yandaşlarıyla doldurarak , koyacak yer kalmayıncada karlılığı verimliliği düşük yeni kit ler icat etmek suretiyle yeni kadrolaşma sahaları yaratarak , chp tipi kadrolaşma dediğimiz kavramı türkçemize kazandırmıştır. Chp parlementoda varlığı ya da yokluğu farketmeksizin devlet yönetimine ortak olabilen , derin bağları mevcut bir parti değildir de nedir ?

Bütün bunlar armut gibi ortadayken gözünüzü seveyim şurda chp dünyanın en adaletli partisiymiş , kadrolaşma düşmanıymış gibi atıp tutmayın . Chp den şutlarmışmış , halı saha maçı mı bu la sen çık sen gir diyecek :|.  Devlet birimlerinde her zaman hakeden yer almalıdır, bence dava edin hangi parti olursa olsun.

Bulduğumuzu sanmaktan ziyade , umduğumuzu aramaktayız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

discoteam_487 bunu yazdı:

arkadaslar çorlu beleyesine basvurmustum gecenlerde itfaiye alımı için. sıralamaya girdim.fakat mülakatta bana atatürk ilke ve inkilaplarıyla ilgili soru sorulması gerekirken sorulmayıp anayasının 8. maddesini say denildi.bana 8. maddeyi soran kişiler diğer 100 puan verdikleri kişilerede baska maddeleri sorması gerekmezmi.100 puan verdikleri kişiler anayasanın bütün maddelerini biliyormu yani.bu yüzden mahkemeye vermeyi düşünüyorum pazartesi günü hangi yolu izlicem ben şimdi bilen varmı ?

çorlu küçük istanbuldur dikkat et derim ben...bişi kanıtlayacağını sanmıyorum elinde patlar...en iyisi salla düşman edinmektense bu devirde hakkın yensin hele bu işin öbür tarafıda var bence  çorluda yaşıyorsan yerin yurdun biliniyorsa salla takma kafana olur böyle şeyler...

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snooper
    snooper's avatar
    Erkek

(mülakak mağduru olarak yapılan şeyi onaylamamakla birlikte)

belediyenin yayınlamış olduğu ilanda:

SINAV KONULARI (Mülakat sınav konuları :

a) Türkiye Cumhuriyeti Anayasası

b) Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi

c) 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu

d) Mahalli İdarelerle ilgili temel mevzuatı

e) Belediye İtfaiye Yönetmeliğinin 16.maddesinin 5.bendi gereği dayanıklılık testi, (NOT: Sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların yanlarında dayanıklılık testi için eşofman ve spor ayakkabısı getirmeleri gerekmektedir.).................

şeklinde açıklama yapılmıştır... dolayısıyla hukuki olarak bi usulsuzlük olmadığı kanısındayım..

sana çirkin dediler düşmanı oldum güzelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

bunların topunu ben.....

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

hacı girmeden önce neden haber vermedin söyler insan bir dayı bulurduk sana

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    discoteam_487
    discoteam_487's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Foxxxxxx bunu yazdı:

hacı girmeden önce neden haber vermedin söyler insan bir dayı bulurduk sana

bulan bulmus zaten dayısını çorluda belliydi.bide utanmadan dısarıya cıkınca birbirinize mülakat sorularıyla ilgili diyologa girmeyin deyip duruyordu sınav komisyona.anlaşıldıgı neden dedikleri.100 puan alanlara ne soru soruldugu belli degil

Bu ALemde Kralda Kuralda Tanımam
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    discoteam_487
    discoteam_487's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ayrıca konuyla ilgili bütün TV ve Gazetelerle iritbata geçtim. biraz öncede başbakanımızıda bilgilendirdim.bakalım artık. neler cıkacak sonunda.

Bu ALemde Kralda Kuralda Tanımam
Toplam Hit: 3107 Toplam Mesaj: 29