folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Corsair Force GT 120GB Sata 3 Satılık

Corsair Force GT 120GB Sata 3 Satılık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bladex38
    bladex38's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

swordfish bunu yazdı:
    -----------------------------

arkadaşlar elinizde faturanız varsa ve 15 günü geçmediyse kutusu evrakları duruyorsa sadece götürüp ben bu ürünü iade edip paramı geri istiyorum yada aynı değerde başka ürün istiyorum diyorsunuz.

Almak zorundalar 

swordfish 4077 yi açıp okumanı tavsiye ederim zira bir müşterinin mağazadan görerek beğenerek aldığı ürünleri iade etme hakkı yoktur.bu durum sadece internet ve mesafeli satışlarda 7 gün içerisinde sözleşmeden cayma hakkını kullanarak sağlanabilir.ayrıca aldığınız ürünlerde fabrika çıkışlı bir arıza var ise 30 gün içerinde yetkili servis tarafından bu raporlanmış ise yine seçimlilik haklarınızı kullanabilirsiniz.Ayrıca vatan bilgisayar kutu açılmamış satışa uygun ürünleri ilk 15 gün içerisinde FARKLI BİR ÜRÜN İLE değişim konusunda yardımcı olmaktadır.

Full Destek Notebook Onarım Merkezleri...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

bladex38 bunu yazdı:

swordfish bunu yazdı:

arkadaşlar elinizde faturanız varsa ve 15 günü geçmediyse kutusu evrakları duruyorsa sadece götürüp ben bu ürünü iade edip paramı geri istiyorum yada aynı değerde başka ürün istiyorum diyorsunuz.

Almak zorundalar 

swordfish 4077 yi açıp okumanı tavsiye ederim zira bir müşterinin mağazadan görerek beğenerek aldığı ürünleri iade etme hakkı yoktur.bu durum sadece internet ve mesafeli satışlarda 7 gün içerisinde sözleşmeden cayma hakkını kullanarak sağlanabilir.ayrıca aldığınız ürünlerde fabrika çıkışlı bir arıza var ise 30 gün içerinde yetkili servis tarafından bu raporlanmış ise yine seçimlilik haklarınızı kullanabilirsiniz.Ayrıca vatan bilgisayar kutu açılmamış satışa uygun ürünleri ilk 15 gün içerisinde FARKLI BİR ÜRÜN İLE değişim konusunda yardımcı olmaktadır.

Çok biliyorsun sen :) Biraz daha oku

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

neyse bi up

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

şu sıralar çok pahalı daha sonra alırsınız.. ben tam iyi zamana denk gelmişim he.. 120 gb 444 m baya fazla

Toplam Hit: 2496 Toplam Mesaj: 25