folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Corsairscimitar Pro

Corsairscimitar Pro

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasato
    hasato's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sol el felç olunca oyun oynamak için makro tuşlumouse arayışına girdim önce 200 tl verip logitech g 602 aldım gayrt kullsnışlıydı ancak makro programı ara ara hata verip oyun zevkinin içine ediyorduşimdi  ise corsairscimitar pro rgb hediye geldi ancak yanda bulunan tuşlara yaptığım makro atamasını kayıt edemiyorum youtube üzerinden izlediğim videolarda makro ayarından sonra programda çıkan save butonu bende çıkmıyorparamızla rezillik çekiyoruzonerisi olan varmı

Ders paylaşımlarıma @hasan safa tosun ( youtube) , @hasato (facebook) adreslerinden ulaşabilirsiniz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

Allah şifa versin

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

Allah şifa versin

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

g502 kullanıyorum bende senin aksine gayet memnunum :D içinde türlü türlü modifikasyon yaptım falan hoş cihaz.

Böyle çok fazla makro tuşlu cihaz arıyorsan razer naga önerebilirim. Çok daha basit bir dizayna sahip ve kullanışlı. Şahsen 2 3 hafta kadar kullandım ve memnun kaldım :D

Geçmiş olsun hocam :)

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheDarkSwordMaster
    TheDarkSwordMaster's avatar
    Erkek

sifalar olsun

Yok
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasato
    hasato's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

g602 hem ergomomik hemde kullanışlıydı ancak program ara ara çalışmayı durduruyordu

Ders paylaşımlarıma @hasan safa tosun ( youtube) , @hasato (facebook) adreslerinden ulaşabilirsiniz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    hasato bunu yazdı

g602 hem ergomomik hemde kullanışlıydı ancak program ara ara çalışmayı durduruyordu

sanırım aynı programı kullanıyoruz ? "Logitech Gaming Software 8.92.67 "

Bende şimdiye kadar herhangi bir hata vermedi tıkır tıkır çalışıyor.

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
Toplam Hit: 763 Toplam Mesaj: 7
corsair gaming mouse