folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Counter Strike 1.6 Hatası

Counter Strike 1.6 Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Humanka
    Humanka's avatar
    Dişi

format iimiş . localhost bozulduğunda format atan gördüm ben aslkdaslkdas. Neyse gelelim soruna . Non steam oynamamakta yarar var .15 tl ver bir steam hesabı al mis gibi oyna . Ha illede non steam oynicam diyorsan önce düzgün bir 1.6 setup bul , tüm valve bileşenlerini kaldırıp oyunu kur. Sonrada google'dan güncel  hl.exe diye arama yaptır. Manuel Crack yapar gibi bu yeni exe'yi valve klasörüne yapıştır. İkinci olarak da direct-x ile ilgili hata veriyor bazen. Sürümün 9 olmasına dikkat et. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek

yok zaten kafamda format var :)

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

Antikilller bunu yazdı:
    -----------------------------

boyle sorun yasayacak arkadaslar ekran kartini guncellesin, ekran ayarini opengl alsin. 

steam hesabi almaya kalkmayin bi degisiklik yok, oyun ayni oyun beyler =)

=)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Humanka
    Humanka's avatar
    Dişi

x3uqm4 bunu yazdı:

Antikilller bunu yazdı:

boyle sorun yasayacak arkadaslar ekran kartini guncellesin, ekran ayarini opengl alsin. 

işte baştan ayağa yanlış bir düşünce.

1) Steam de oyun akışı daha yavaştır. 

2) Steam hesabı aldığında sadce steamid sahibi olanların yararlanabildiği hilesiz gather sistemlerinden faydalanırsın

3) Tüm bunların neticesinde hile ile uğraşmazsın. Tabiki nadiren de olsa gatherda da hileciler çıkabiliyor.

sayamayacağım daha bir çok özelliği var steam'in. Oyun aynı oyun evet. Lakin milyonlarca steam oyuncusu gerizekalı değil . Oyun tamamen aynı olsa , olanakları aynı olsa kimse enayi değil 15 tl para verip id alsın.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Behzat_C
    Behzat_C's avatar
    Erkek

x3uqm4 bunu yazdı:

hatanin resmini cekip buraya koyabilirmisin. cs'de oyle bi hata yok diye biliyorum, devami-bi aciklamasi olmasi lazim.

as

buyur hocam böyle bi hata veriyor cözemedim birtürlü.

Tahribata Başarılar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Behzat_C
    Behzat_C's avatar
    Erkek

upp olsunn !!

Tahribata Başarılar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

Humanka bunu yazdı:

x3uqm4 bunu yazdı:

Antikilller bunu yazdı:

2) Steam hesabı aldığında sadce steamid sahibi olanların yararlanabildiği hilesiz gather sistemlerinden faydalanırsın

3) Tüm bunların neticesinde hile ile uğraşmazsın. Tabiki nadiren de olsa gatherda da hileciler çıkabiliyor.

sayamayacağım daha bir çok özelliği var steam'in. Oyun aynı oyun evet. Lakin milyonlarca steam oyuncusu gerizekalı değil . Oyun tamamen aynı olsa , olanakları aynı olsa kimse enayi değil 15 tl para verip id alsın.

videoda anlatmis arkadas hatanin cozumunu. tek yapman gereken uyumlulugu Windows XP SP2'ye ayarlamak. Sorun aslinda oyunun guncel olmamasiyla alakali. patch v23 kursaydin sorunun cozulurdu. eger kurdum diyorsan, buyuk ihtimalle CS'yi kurdugun yere kurmadin patchi, patchi cs'nin ustune kurman gerekli. iyi oyunlar.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MAg1GC967N4

humanka arkadasim, steam'da oyun akisiyla ilgili sorun rate kaynakli falan olabilir, nonsteam surumun yavas olabilir guncel patchleri yukle. ikisi arasinda fark yok yani. 

ayrica zaten steam hesabi olanlarin cogu gather'de oynuyor, onun disinda fark goremiyorum neredeyse. ki arkadas zaten saglam birisi olsa steam'dan gather'den haberi olurdu bi sekilde. ayrica 15 tl verenler enayi, zamaninda 0.99$'a almistim hahaha.

bende de cs var, steam'da: http://steamcommunity.com/id/x3uqm4 bakabilirsin.

=)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Behzat_C
    Behzat_C's avatar
    Erkek

eyw hocalar sorun çözüldü sağolun:D

Tahribata Başarılar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Humanka
    Humanka's avatar
    Dişi

x3uqm4 bunu yazdı:

Humanka bunu yazdı:

x3uqm4 bunu yazdı:

Antikilller bunu yazdı:

videoda anlatmis arkadas hatanin cozumunu. tek yapman gereken uyumlulugu Windows XP SP2'ye ayarlamak. Sorun aslinda oyunun guncel olmamasiyla alakali. patch v23 kursaydin sorunun cozulurdu. eger kurdum diyorsan, buyuk ihtimalle CS'yi kurdugun yere kurmadin patchi, patchi cs'nin ustune kurman gerekli. iyi oyunlar.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MAg1GC967N4

humanka arkadasim, steam'da oyun akisiyla ilgili sorun rate kaynakli falan olabilir, nonsteam surumun yavas olabilir guncel patchleri yukle. ikisi arasinda fark yok yani. 

ayrica zaten steam hesabi olanlarin cogu gather'de oynuyor, onun disinda fark goremiyorum neredeyse. ki arkadas zaten saglam birisi olsa steam'dan gather'den haberi olurdu bi sekilde. ayrica 15 tl verenler enayi, zamaninda 0.99$'a almistim hahaha.

bende de cs var, steam'da: http://steamcommunity.com/id/x3uqm4 bakabilirsin.

Çoğu söylediğine katılmakla birlikte hız farkının ratelerle iligisi olmadığını söyleyebilirim. Zaten bunu oyunda profesyonel olmayanların anlaması da zordur. Fiyat konusuna gelince. Zaman zaman düşüyor 2,5 tl  ye falan. Onun dışında karaborsada sürekli 10 tl ye bulursun

Toplam Hit: 4520 Toplam Mesaj: 20