folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Counter Strike Hileleri

Counter Strike Hileleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iceboy85
    Iceboy85's avatar
    Erkek
    Counter-Strike"ın 1.1 sürümünden sonrakilerde sv_zmax olarak geçiyo. Bi de onu dene.

Hacking is an art, being hacked is the part.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _JaCKaL_
    _JaCKaL_'s avatar
    Erkek
    nocturnal_mortum bunu yazdı:
    -----------------------------
    waypoint noclip on (duvar arkası görme özelliğini aktif etme aynısının sonuna off yazarsan kapanır.ama sakın ayakların yerden yuksekte yada alcaktayken kapama ben denedim öle donmuştum..

bide şey vardı ışınlanma yani teleport olayı..onunda modu...

waypoint teleport 1"den 150"ye kadar bir rakam.eğer belli etmek istemiyorsanız.120"yazın ortalarda bir yerlerde çıkarsınız.130 olunca ct iseniz teröristlerin base"sinde çıkarsınız.bide eskiden şey vardı teleportla hem ışınlanıyorsunuz.hemde terörseniz ct modeli olarak çıkıyorsunuz.yani ctlar sizi ct olarak görüor.onunda scripti vardı.neyse çok kafa patlattım.umarım işine yarar.hah son olarak hile kodlarını aktif hale getirmek için.sv_cheats 1 yazacaksın console"a...

black metal ist krieg...
    -----------------------------

Şimdi birincisi;
    Her haritada 1 ila 150 arasında olcak diye bişiy yok. Çünkü o sayılar Botları kontrol eder. Botların o bölgede pusu yapası we ya zıplaması yahut zıplaması komutunu weren cızıklardır.
    Bi ikincisi ise;
    Her konuya bilip bilmeden atlamayın. Bi kere mortum waypoint yasmayı biliyon mu? Biliyosan atta PM görelim. Ama bu naapmış ki dersen, ben poolday2 we deahtmacht yapımlarında yardım ettim. OK

ban sebebi halkin secmis oldugu bir siyasi partiye kufur etmek amaciyla KONU acmak
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxkamikazexx
    xxkamikazexx's avatar
    Erkek
    gl_zmax işe yaramıyor

'Ben SevDaMı DowLoad EdiP Masa üStünE aLıyoRum. En ÇoK da EkRanı kapLadığın anı ÖzLüyoruM. İtaLik YüRüyüşLüm BoLd ßakışLım. ÖyLe ßiR HaLt YedimKi aFFetme ßeni, SimGe DuRuMunda KüçüLt SaatLeRCe ßekLet ßY : ¤·.¸I{ħÄßÄ£I£ÄR¯`¤
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janberka
    janberka's avatar
    Erkek
    Arkadaş ben bi ara bu kodun 3dfx kartı olmayan makinelerde çalışmayacağını(kasacağını) duymuştum.
    Ben öyledir demiyorum fakat belki öyledir...

ne kadar sallarsan salla dona düşer bir damla
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaNsOn666
    MaNsOn666's avatar
    Erkek
    len jackal sana bişi sölicem orda mortum a ahkam kescene sen su duvarlardan görme şifresini sölesene gl_zmax olmuyo hadi sen bilirsin..nası olsan poolday 2 nin zartın zurtun yapımında yardım etmişsin..

merhaba
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darknes
    darknes's avatar
    Erkek
    Size bazı komutlar veriyorum alın ve eylenın bazılarını duymadınızdan eminim...

Komutlar

Aşağıda Counter-Strike oynarken kullanabileceğiniz bazı console komutları yer alıyor. Bu komutları genelde klavyenin en solundaki é tuşuna basarak açılan "console"a yazarak aktif hale getirebilirsiniz. Eğer bir komutu sürekli kullanmak isterseniz, bu komutu autoexec.cfg (yoksa cstrike dizinine yaratın) adlı dosyaya eklemenizi öneririz. Yazıda kullanılan # işaretleri yerine bir sayı girmeniz gerekiyor.
    /adjust_crosshair
    Counter-Strike oynarken kullanılan default crosshairin rengini değiştirir. Fakat bu değişiklik zoomlu silahları (aug, commando, awp, scout) etkilemez. Karanlık haritalarda sarı rengi kullanmanız tavsiye edilir.

/net_graph 3
    LAN veya Internet ortamında oynarken o andaki bağlantı durumunu (ping, loss, choke) gösterir.

/cl_showfps 1
    FPS"nizi ekranın sol-üst köşesinde gösterir

/scr_conspeed ####
    Konsolun açılış hızını değiştirir.En yüksek "mantıklı değer "9999"dur.Ne kadar yüksek değer yazarsanız konsolunuz o kadar hızlı açılır.

/scr_centertime #.##
    Oyun esnasında ekrana gelen "Player dropped the bomb" türünden yazıların ekranda kaç saniye kalacağını belirler.

/hud_centerid 1
    Silahınızı bir oyuncuya doğrulttuğunuzda o oyuncunun nicki ekranın sol alt köşesinde yerine tam ortasında gösterilmesini sağlar.

/hud_saytext_time #.##
    Ekranın sol-alt köşesinden akan yazıların her bir satırının kaç saniye boyunca görüntüleceğini belirler.

/hud_fastswitch 1
    Herhangi bir slottaki silahı hızlı seçmek için kullanılır

/hud_deathnotice_time #.##
    Ekranın sağ üst köşesindeki kimin öldüğüne dair frag ikonlarının ve yazıların kaç saniye ekranda kalacağını belirler

/con_color "### ### ###"
    Konsol ve ekranda akan yazıların rengini değiştirmek için kullanılır.
    "Red Green Blue" (RGB) formatında bir değer vermeniz gerekiyor. Hangi değerlerin hangi renge tekabül ettiğini anlamak için Paint programını kullanın. Örnek: /con_color "94 255 255" Oyundayken " işaretini çıkarmak için Shift+i kombinasyonunu kullanın veya direk config.cfg dosyasının içinden editleyin.

/condump
    Console"da görünen bütün yazıları cstrike dizininize condump.txt adındaki bir dosyaya yazıp kaydeder.

/brightness #.#
    /gamma #.#
    Default olarak gelen parlaklığı az buluyorsanız bu değerleri yükseltebilirsiniz. Örnek: gamma 4.5 brightness 8.9

/hideradar
    Radarı kapatır. (Tavsiye edilmez!)

/drawradar
    Radarı açar.

/setinfo "ah" "0"
    Counter-Strike"ın yeniler için olan autohelp özelliği dahilinde ekranda çıkan yazıları artık görmek istemiyorsanız bu komutu kullanabilirsiniz.

/setinfo "vgui_menus" "0"
    Silah alımını daha hızlı bir hale getirmek için VGUI menülerini kapamak isteyebilirsiniz

HİLE İLE İŞ YAPAN,MİNNET İÇİN CAN VERİR.NAMUSA HÜRMET EDEN,NESLİNE ŞEREF VERİR...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackerboyz
    hackerboyz's avatar
    Erkek
    sizin o duvar arkası şifresi dediiniz şey wallhack aratın arama motorlarında bulun yükleyin ayarlayın %100 olur e tabi yapabilene

Lycos'tan nefret ediyorum....
Toplam Hit: 6408 Toplam Mesaj: 18