Çözemediğim Bi Md5

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chnayzt
    chnayzt's avatar
    Erkek

Selaymün aleyküm hocalar konuyu nerde açacagımı bilemedim , yanlış yerde açtıysam affola .Çözemedigim bi MD5 var. Çok uğraştım ama olmadı. MD5i nedir die merak eden arkadaşlar varsa söyliyim

MD5 : veri bütünlüğünü test etmek için kullanılan, bir şifreleme algoritmasıdır.

Çözmek istediğim MD5 bu hocalar : 20f01d7be981be61fd2345e4bb9b21d0

Seni Sevmeden Önce Anlamak İsterim Seni Bulmadan Önce Aramak İsterim Seni Bir Ömür Boyu Bitirmek Değilde Sana Her An Yeniden Başlamak İsterim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

chnayzt bunu yazdı:
    -----------------------------

Selaymün aleyküm hocalar konuyu nerde açacagımı bilemedim , yanlış yerde açtıysam affola .Çözemedigim bi MD5 var. Çok uğraştım ama olmadı. MD5i nedir die merak eden arkadaşlar varsa söyliyim

MD5 : veri bütünlüğünü test etmek için kullanılan, bir şifreleme algoritmasıdır.

biraz bekle bakalım belki kırar :)

Added: Sun 19th Jun,2011 04:54 am Hash: 20f01d7be981be61fd2345e4bb9b21d0 Plain:

cracking...

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

chnayzt bunu yazdı:

hocam md5'i açıklamışında , şifreleme algoritması nedir onu yazmamışsın.Anlamakta zorlandım .

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chnayzt
    chnayzt's avatar
    Erkek

Tamam hoca bekliyorum :)

Seni Sevmeden Önce Anlamak İsterim Seni Bulmadan Önce Aramak İsterim Seni Bir Ömür Boyu Bitirmek Değilde Sana Her An Yeniden Başlamak İsterim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chnayzt
    chnayzt's avatar
    Erkek

Hocam bildiğin şifreleme algoritması MD5 ile şifrelenmiş .  bi sitedeki userleri id ve şifrelerini çektim. MD5 halindeydi admininkini çözemedim. Birdahakine daha olsa ayrıntılı açıklarım hoca kusura bakma. googledende bakabilirsin hocam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Amacın admin panelinemi girmek ? Sistem ne asp-php ? Shell ilemi bağlandın veritabanına yoksa direk .mdb mi çektin?

Eğer sistem php ise büyük ihtimal shell ile bağlandın admin md5 ini kendi şifrenin md5 ile değiştir .
    Direk .mdb download ettiysen beni aşar birşey diyemem: )

küfrederiz villalara kulübeden
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chnayzt
    chnayzt's avatar
    Erkek

Direk dowloand ettim , sanırım seni aşıyor hoca :/
    bu arada php hocam. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

GPU kullanarak kırmaya çalış hocam

oclHashcat ile 

Toplam Hit: 1738 Toplam Mesaj: 8