folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Çözemediğim Wordpress Header Menü Butonu Sorunsalı

Çözemediğim Wordpress Header Menü Butonu Sorunsalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Wordpress Enfold tema kullanıyoruz. Üst taraftaki ana menü 'ye "Mağaza" olarak özel bağlantı girdim. Ne olduysa ondan sonra oldu. Sol taraftaki yazılar eskisi gibi butonlu kaldı, sağdaki 3 buton transparan kaldı. Mağaza özel bağlantısını siliyorum "Galeri" ve "İletişim" yine saydam kalıyor. Sildiğimde düzelmesi lazım çünkü hiçbirşey yapmadım ftp ile girip. Sadece Wordpress panelden 1 tane menüye bağlantı ekledim."Galeri" , "İletişim" den birini Anasayfa butonunun başına getiriyorum , yine saydam. Fakat ben "Mağaza" bağlantısını eklemeden önce hepsi, soldakiler gibi arkaplanı renkli ve buton olarak gözüküyordu. Wordpress admin panelde Enfold ayarı var ordan düzelmiyor. Yedek geri yüklemek istemiyorum çünkü dün bayağı işlem yapmıştım sitede. Şirket sitesi bu ne yapacağımı şaşırdım artık. 

Site bu arkadaşlar

Menü 'nün son hali aşağıda.

-----------

TurkForces tarafından 26/Eyl/17 15:00 tarihinde düzenlenmiştir

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

up olsun.

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

Hocam fark ettiysen menü 8 den itibaren farklı class da ilerliyo menülerin diğer linklerdeki eksik classlar bunlar "av-menu-button av-menu-button-colored"

https://i.hizliresim.com/lb7g0X.png

yedeğini alıp banada sadece menü düzenleyebileceğim yetkinlikte bi kullanıcı açarsan bakabilirim.

Toplam Hit: 815 Toplam Mesaj: 3
wordpress enfold