folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder [Çözüldü]Modem Pert Oldu - Tavsiyelerinizi Alabilir Miyim? (Acil)

[Çözüldü]Modem Pert Oldu - Tavsiyelerinizi Alabilir Miyim? (Acil)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

2011'den beri kullandığım ZyXEL P-660W-T1 V3 IPV6 modem ile son bir aydır iletişim problemi çekiyorduk. Şimdi temelli gitti...
    Modemler hakkında bilgim sıfır diyebilirim. Cahilim bu konuda kusura bakmayın. Şu an teknosa ve vatanbilgisayar mağazalarından nasıl bir ürün alabilirim diye soracaktım. Baktım biraz ürünlere çok uygun da var çok uçuk fiyatta modemlerde var. Ben 16 mBit internet hızını Wi-Fi ile bana tam anlamıyla veren bir modem lazım. Öyle ek özellikli olan modellere gerek yok. Evin her yerinde makul derecede kapsama alanı olsun yeter. Hiç kablolu bilgisayar bağlanmayacak. Ve sanırım bizim hat ADSL. VDSL olmayacak sanırım. Gerçi aralarındaki farkı da bilmiyorum ben. F/P Ürün olarak ne önerirsiniz bana?

Ek: Bütçe 100 TL civarı (Çok çok iyi bir model olursa 150'ye çıkabilirim diye düşünüyorum.

Ç: TürkTelekom'a başvurdum dedim böyleyken böyle onlarda taahhüt yenileyerek Yeni bir tane zyxel modem verdiler.

adamhakli tarafından 11/Nis/16 15:53 tarihinde düzenlenmiştir

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam Bütçen neydi ? bizim de ZyXEL 'idi ömrü çok az ya berbat modemler bazen kendini otomatik resetliyor hatta bazen 20-25 dk boyunca internet gelmediğini oluyordu...

Airties çok güzel TP-Link de güzel bu ikisinnden birini al derim bence Kafan rahat olur

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

@MhmdAlmz - Max 100 hocam. Belki çok çok iyi bir ürün olursa 150'ye çıkabilirim. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek

Aztech DSL 5008EN 4-port Wireless-N Modem Router 300MBPS

bunu öneririm hocam. Şirkette kullanıyoruz. 3 pc, 4 telefon, 2 printer bağlı... tık etmedi...

Caglar.Boss
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    caglar99 bunu yazdı

Aztech DSL 5008EN 4-port Wireless-N Modem Router 300MBPS

bunu öneririm hocam. Şirkette kullanıyoruz. 3 pc, 4 telefon, 2 printer bağlı... tık etmedi...

TürkTelekom bana Zyxel VMG3312-B10B modemini verdi. Sizin önerdiğiniz bu modemle aynı özelliklere sahip. Şu an memnunum baya sağlam bir şey. :) Uzun dönem kullanımda akibeti bakalım ne olur...

Toplam Hit: 1160 Toplam Mesaj: 5
internet adsl modem zyxel wireless vdsl