folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Çözüm Önerisi | Mouse Yada Klavye Kablosuz Alıcı(Receiver) Bozulduysa

Çözüm Önerisi | Mouse Yada Klavye Kablosuz Alıcı(Receiver) Bozulduysa

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Merhaba bu sabahtan beri logitech kablosuz mouse ve klavyemin alıcısı (küçük zımbırtı) bozulmuştu ne yaptıysam donanım yüklenemedi uyarısı veriyordu. Bazen pc hiç görmüyordu. 

Ne yaptım ? 

Pas sökücü döktüm bikaç dakika bekledim sonra kurumaya koydum kurudu taktım ve cillop gibi tık demeden çalıştı.

Pas sökücü sprey : Würth

Bilginiz olsun diye yazdım. Gereksiz konu olarak görülüyor ise silinebilir.

dcpromo tarafından 20/May/17 16:47 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Benim Microsoft marka mouse'unda kaybolmuştu alıcısı. Pahalı bir şeyde değildi 20-30 liralık basit bir şeydi. Neyse arayıp anlattım adres aldılar ücretsiz olarak kargoyla yolladılar alıcıyı. :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Daha önce ben de birkere logitech e mail atmıştım yarım yamalk ingilizcemle. Kargo ile göndermişlerdi alıcıyı. Hollanda dan gelmişti. Türkiyede bunların ofisleri yok mu da oradan gönderdiler acaba baya şaşırmıştım.

next next next install
Toplam Hit: 785 Toplam Mesaj: 3
receiver problem mouse keyboard