folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder CPU 103 Santigrat Derece Olursa

CPU 103 Santigrat Derece Olursa

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

Noneyim bunu yazdı:
    -----------------------------

Termal siparişi verdim babama :F akşam getirecek unutmazsa süreyim bakalım 

kuralı püf noktası falan var mı basıp geçeyim mi?

ekran kartına da süreyim mi?

Bu arada ben 2 çekirdeği de ayrı ayrı sanmıştım birini çıkardım çipin üzerinde NVIDIA yazıyo diğerinde INTEL falan ekran kartının kare ve ufacık olma ihtimali var mı? Ortalama bi işlemci boyutu kadar, veta ENTER tuşundan birazcık daha küçük...?

nvidia yazan ekran karti  su ufacik kare sey..

Intel yazanda islemci..Ikisinede ince tabaka halinde sur...

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Termal macun sürdüm hem ekran kartı hem işlemciye

yeni değerler daha iyi : http://speccy.piriform.com/results/OT90KYW7huQkwfbvulP8Dza

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

ayhun bunu yazdı:

Noneyim bunu yazdı:

merhaba,

ısınma sorunuy yeni yeni başladı termal macunun kurumuş diş macunu gibi kalıntılarını gördüm.

bahsettiğim şey ekran kartı olabilir mi? ona da macun süreyim mi? cpuya macun nasıl sürülür ve miktarı? çift çekirdekli olduğundan ikisine de ayrı ayrı sürmek gerekiyor mu donanımsal olarak ikinci bi çekirdek göremedim çünkü

mesajina bittim kardesim cift cekirdekli islemcinin 2 cekirdeginede mutlaka sur yoksa darilirlar :D

yav hacım bitane kare çip var orda başka bişey yok ki :D ikinci çekirdeği bulamadım :P

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balthier
    balthier's avatar
    Erkek

bendede lenovo y560 varş7 işlemcili alalı 3 4 ay oldu benimde ısınma problemim var laptop soğutucusuyla beraber kullandığım halde 75 80 dereceyi görüyo bi kere sims3 deniyim dedim 90 100 derece olduki laptop kendini kapattı herhalde genel bi problem benimki

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Noneyim bunu yazdı:

ayhun bunu yazdı:

Noneyim bunu yazdı:

merhaba,

ısınma sorunuy yeni yeni başladı termal macunun kurumuş diş macunu gibi kalıntılarını gördüm.

bahsettiğim şey ekran kartı olabilir mi? ona da macun süreyim mi? cpuya macun nasıl sürülür ve miktarı? çift çekirdekli olduğundan ikisine de ayrı ayrı sürmek gerekiyor mu donanımsal olarak ikinci bi çekirdek göremedim çünkü

mesajina bittim kardesim cift cekirdekli islemcinin 2 cekirdeginede mutlaka sur yoksa darilirlar :D

yav hacım bitane kare çip var orda başka bişey yok ki :D ikinci çekirdeği bulamadıM

kardesim mutlaka o cekirdegi bulup onun ustunede surmelisin yoksa sikinti cikabilir sen islemcinin diger cekirdegini mutlaka bul

delimiyim ben?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

Bildiğim kadar en yüksek ısınma seviyesi 70-80 oluyordu. Bunların üstü ciddi risk, yangın ihtimaliydi. Fanlı standlar var. İşe yarıyormuş. Onlardan al. Hepsiburadada vardı.

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanc
    kivanc's avatar
    Erkek

bizim pedere git termal macun al desem gider termal kalmamış ipana vardı bunu verdi adam der.!  o kadar ilgilidir bu konularda sabiim :D

dolmuşta para uzatmamak için ölü taklidi yaptım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

konunun hepsini okumadım

ama kısa ve öz sunu söliyim o sogutma sistemindede hata olabilir fanın devri bozuk olabilir yada sogutma iletimi yapılmıo olabilir bu yüzden bilmediginiz işi fazla kurcalamayın dioz size yanlıs anlıosunuz

simdi calısmasında bi sıkıntı yoksa tamam varsa nerde nası bi sorun yasıosun özel mesaj olarak at yardımcı olmaya calisiyim.

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

Noneyim bunu yazdı:

ayhun bunu yazdı:

Noneyim bunu yazdı:

merhaba,

yav hacım bitane kare çip var orda başka bişey yok ki :D ikinci çekirdeği bulamadım :P

Iste  bu senin islemcin Sen cekirdek arama conku bulamassin :D Surduysen bunun ustune tamamdir..

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
Toplam Hit: 3881 Toplam Mesaj: 30