folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Crack Benim İşim Diyenler Pls Bakın Bi .Zip Dosyasını Kırmamız Lazım Acil, Şeyh Pls Sende Bi Baq.

Crack Benim İşim Diyenler Pls Bakın Bi .Zip Dosyasını Kırmamız Lazım Acil, Şeyh Pls Sende Bi Baq.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaD_BoY
    MaD_BoY's avatar
    Erkek
    kreston

bende bi program kırmaya çalışıyorum proçeviri diye.

demissin..

PROCEVIRI programini cok guzel bi sey kirarsan sifresini yaz burayada herkes kullansin bu programii.

bende kircam ama yaban ellerde ogrenciyim bilgisayrimdan uzaktayim. sen kirarsan *.zip dosyasinin sifresini buraya yazda herkes kullansin ..

Geç olmadan, Güç olmadan, Çözüm istiyorum, çözüm, iş işten geçmeden, bu dünyadan göçmeden, Ben ölmeden ....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackCode
    blackCode's avatar
    Erkek
    Merhaba zip şifreleri hakkındaki konuyu görünce birşeyler eklemek istedim.Aslında öncelikle gördüğüm ve yanlış olduğunu düşündüğüm bir şeyi düzeltmek istiyorum.
    HolyONE arkadaşımızın "Asal sayıları çarpanlarına ayırmak"(ki zaten asal sayıların çarpanları yoktur. Bu yüzden asallar)deyimiyle ilgili, sanırım asal sayıların çarpımıyla oluşmuş sayıları asal çarpanlarına ayırmaktan sözetmiş ama bu sistem zip te değil RSA Public Key System'de kullanılmıştı(belki DSA'da da) ama zipte değil artı olarak şifreyi bulmak sadece ONE-Way gibi görünsede şifrelemedeki rastgele sayı üretecindeki zayıflıklar nedeniyle "Plain text attack" denilen başka bazı yöntemler mevcut.
    Dayandığı esas ise zipli arşivin içindeki herhangi bir dosyanın herhangibirinin içeriği hakkında biraz bilgi sahibi olmak.
    Yani bir metin felan.
    Kısaca arkadaş bana programın exe halini verebilirse SANIRIM 3-4 saat belki daha az zamanda kırabiiirim.
    Konuyla ilgili daha fazla bilgi için arama motorlarında aratırsanız bi dünya bilgi bulabilirsiniz.

Saygılar

I love this Game!
Toplam Hit: 5603 Toplam Mesaj: 13