Crypterların Mantığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kirmizi27
    Kirmizi27's avatar
    Erkek

Selamlar müritler crpyterların çalışma mantığı nedir ? Bu crypterlarla gelen stub ne işe yarıyor. crypterlar binary dosyaların .text sectionunu mu şifreliyorlar ne yapıyorlar bilen müritler bilgilerini paylaşırsa sevinirim

Aşk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

opensc.ws de örnekler var oradan bakarsan daha kolay anlaşılır şeyler bulursun bence.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam bulursan linkini de paylaşır mısın Java/C#/C/C++ bu dillerden biri olursa PERFECT ! :)

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Hocam stub sifreleme yapma mantigi nasilsifreleyecegini belirler okuldan gelince amlatirim bir zamanlar ugrasiyordum 2/35 falan yapiyordum fakat uzun sure oldu antilerin yakalama yeri degismistir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kirmizi27
    Kirmizi27's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

Hocam stub sifreleme yapma mantigi nasilsifreleyecegini belirler okuldan gelince amlatirim bir zamanlar ugrasiyordum 2/35 falan yapiyordum fakat uzun sure oldu antilerin yakalama yeri degismistir

Hocam minettar kalırız mantığını kavrasam yeterli :)

Aşk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vac
    Vac's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

google amcaya open source crypter diye yaz milyon tane çıkıyor 

Comeback...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    evet google nebi`de bir hayli bilgi var. ama adam buradaki muridlerin: neyi, nasıl , gördüğünü merak ediyor olabilir. :D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Hocam musait olunca pm at yardimci olayim fakat vbnette yapiyorum ben haberin olsun

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
Toplam Hit: 2365 Toplam Mesaj: 8
crypter