folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Css/Html Değişikliği Yapabilen Chrome Eklentisi

Css/Html Değişikliği Yapabilen Chrome Eklentisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

Merhaba,

İğneyi kendime çuvaldızı başkasına batırdığım ux konusunda bazı siteler beni çileden çıkartmaktadır. Çıkış yapmayacağım bir sitede en çok kullandığım menünün üstünde çıkış butonu var. 10 tıklamadan 3 ü yanlış oluyor bunun gibi benzer problemlerden dolayı css i ve html kodunu manuple edeceğim sürekli ayarları aklında tutabilen bir eklenti var mı bildiğiniz. 

tahribat.com a can feda
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

Tampermonkey eklentisiyle siteye özel js yazabilir, DOM'u kontrol edebilirsiniz. Denemedim fakat bir css de inject edilebilir. Başka çözümler varsa ben de bilmek isterim.

Olaylara karışmayın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tcvatandasi
    tcvatandasi's avatar
    Erkek
    yawuz bunu yazdı

Merhaba,

İğneyi kendime çuvaldızı başkasına batırdığım ux konusunda bazı siteler beni çileden çıkartmaktadır. Çıkış yapmayacağım bir sitede en çok kullandığım menünün üstünde çıkış butonu var. 10 tıklamadan 3 ü yanlış oluyor bunun gibi benzer problemlerden dolayı css i ve html kodunu manuple edeceğim sürekli ayarları aklında tutabilen bir eklenti var mı bildiğiniz. 

css için ben bunu kullanıyorum hocam

https://chrome.google.com/webstore/detail/live-css-editor/oelggcmknbjmhkpgjfhakedcfnkgbdpg

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

@YeniHarman önceden hatırlar gibiyim bunu da kendi betik syntax ı var galiba olmadı öğreneceğiz

@tcvatandasi değişikliği yapıyor ama aktif olması için yine uzantı penceresinin açık kalması gerekiyor galiba?

Örnek olması açısından bu görüntüyüde bırakayım buraya. Şöyle sağını solunu da düzenleyip siteye her girdiğimde bu şekilde görmek amaç.

uBlock ile istediğim sınıfları kaldırabiliyorum da işte şu değiştime olayını da halledebilsem artık daha az söveceğim (söz meclisten dışarı).

Düzenleme: 

https://chrome.google.com/webstore/detail/stylish-custom-themes-for/fjnbnpbmkenffdnngjfgmeleoegfcffe/related

Buldum mutluyum.

yawuz tarafından 28/May/18 04:02 tarihinde düzenlenmiştir

tahribat.com a can feda
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpermMan
    SpermMan's avatar
    Erkek

Ben bunu kullanıyorum.

https://chrome.google.com/webstore/detail/user-css/okpjlejfhacmgjkmknjhadmkdbcldfcb

Gayet mutluyum.

-
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Chrome eklentisi

Stylish - Custom themes for any website

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 1730 Toplam Mesaj: 6
chrome eklenti