folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder Cüzzi Miktara Logo Yapmayı Düşünüyorum

Cüzzi Miktara Logo Yapmayı Düşünüyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

merhaba müritler bilenler bilir eskiden ücretsiz logo yapıyordum şuan dünya alışveriş festivali var ve paraya ihtiyacım var kimsenin bütçesini sarsmayacak şekilde 5-10 tl gibi bi fiyata logo yapmak istiyorum bunu forumda yapabilirmiyim?Yada yaptırmak isteyen varmı?

Ödeme olarak eft ve ininal karta para aktarımı kabul edicem :/

Güven profiliminde gereken cevap vardır

Ödeme ne zaman olacak ödemeyi işten sonra alırım benim için sıkıntı değil

konu biraz amatör oldu ama kusura bakmayın 

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

r10 ölücüleri gibi piyasa ne kadar aşağı çekiliyor dehşet ve vahşet ile izliyorum gerçekten. Şükürler olsun benim piyasama daha 10-20 liracılar doluşmadı. bu gidişle bi kaç yıl sonra logoyu yapar birde üzerine para verirsiniz. Kendi işinize, emeğinize kendinize saygınız olsun biraz.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam 5 lira 10 lira nedir gurban oluyum yapma

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

r10 ölücüleri gibi piyasa ne kadar aşağı çekiliyor dehşet ve vahşet ile izliyorum gerçekten. Şükürler olsun benim piyasama daha 10-20 liracılar doluşmadı. bu gidişle bi kaç yıl sonra logoyu yapar birde üzerine para verirsiniz. Kendi işinize, emeğinize kendinize saygınız olsun biraz.

hocam benim kendi emeğime saygım var ama insanlarıda düşünmek lazım adam yeni şirket açıyo milyarlarca borç ediyo sende gidip adama bi logo için örneğin 400 tl veriyosun adamda mecburen yaptırıyo ben öğrenciyim kimseyi zor duruma sokmadan kendi harçlığı çıkarmak için böyle bişey söyledim daha önce hiç piyasa bilgim yok bunuda hesaba katarsan sevinirim 

No way out
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

hocam benim kendi emeğime saygım var ama insanlarıda düşünmek lazım adam yeni şirket açıyo milyarlarca borç ediyo sende gidip adama bi logo için örneğin 400 tl veriyosun adamda mecburen yaptırıyo ben öğrenciyim kimseyi zor duruma sokmadan kendi harçlığı çıkarmak için böyle bişey söyledim daha önce hiç piyasa bilgim yok bunuda hesaba katarsan sevinirim 

o zaman bu mantıkla hareket edersek 5-10 TL' ye sen yap herkes sana gelsin yaptırsın vergisini veren evde çoluk çocuk besleyen ve bilmem kaç kişi istihdam eden koca sektör ölsün mantıklı mı sence? Piyasa bilgin yoksa bakarsın idemama' ya ya da bir ajansa kurumsal bir müşteri gibi mail atar fiyat teklifi alırsın piyasa hakkında bilgi sahibi olursun bu fiyatlara çalışma bence kocaman bir sektöründe ahını alma. 
    5-10 TL ye yaptığın logoya 1 gun harcıyorsan herseyden önce yaktıgın elektriğe, araştırma yapmak için kullandığın internete yazık zaten aldığın paranın yarısını ona harcarsın ki el emeği, geçen saatler ve hepsinden önemlisi CREATIVE düşünceyi saymadım bile.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Bu salaklığı ben yaptım, sen yapma. Hem piyasayı hem kendi bilgini yeteneğini enerjini öldürüyorsun. 

sigara değil, balık olan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

o zaman bu mantıkla hareket edersek 5-10 TL' ye sen yap herkes sana gelsin yaptırsın vergisini veren evde çoluk çocuk besleyen ve bilmem kaç kişi istihdam eden koca sektör ölsün mantıklı mı sence? Piyasa bilgin yoksa bakarsın idemama' ya ya da bir ajansa kurumsal bir müşteri gibi mail atar fiyat teklifi alırsın piyasa hakkında bilgi sahibi olursun bu fiyatlara çalışma bence kocaman bir sektöründe ahını alma. 
    5-10 TL ye yaptığın logoya 1 gun harcıyorsan herseyden önce yaktıgın elektriğe, araştırma yapmak için kullandığın internete yazık zaten aldığın paranın yarısını ona harcarsın ki el emeği, geçen saatler ve hepsinden önemlisi CREATIVE düşünceyi saymadım bile.

Saol hocam yardımların için bi küçüğünuz olarak beni aydınlattığı içinde tesekkur ederim

No way out
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Bu salaklığı ben yaptım, sen yapma. Hem piyasayı hem kendi bilgini yeteneğini enerjini öldürüyorsun. 

+100,000,000,000

5-10 tl nedir abi cidden, 150-200 tl filan yap neyse dicem, fiyatlarını düşük tutma. belki bi süre iş bulamazsın geçim sıkıntısı yaşayabilirsin ama, çok çok komik rakamlara hiç iş yapma.

hem piyasayı düşürüyorsun hemde kaliteni boş yere harcıyorsun. 

hem sen fiyat düşük tutarsın başkası da tutmak zorunda kalır, dibi boylarız. bu ülkede yürünemez hale gelir bu iş. 

ne diyon?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

+100,000,000,000

5-10 tl nedir abi cidden, 150-200 tl filan yap neyse dicem, fiyatlarını düşük tutma. belki bi süre iş bulamazsın geçim sıkıntısı yaşayabilirsin ama, çok çok komik rakamlara hiç iş yapma.

hem piyasayı düşürüyorsun hemde kaliteni boş yere harcıyorsun. 

hem sen fiyat düşük tutarsın başkası da tutmak zorunda kalır, dibi boylarız. bu ülkede yürünemez hale gelir bu iş. 

Anladım hocam hatami mazur görün :(

No way out
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

r10 gibi bi yerde paketler oluştur logo,banner,kartvizit vs. gibi. bi tane referans konusu aç ilk 10 mesaj atan arasından 3 kişiye ücretsiz yap. sonra önceki yaptığın paketlere o forumdan vs. gördüğün fiyatların 5 lira aşağısında falan bi fiyat çek konunun altına da referans konusunun linkini ekle.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkeles84
    mkeles84's avatar
    Erkek

doğruyu söylemek gerekirse 5-10 TL deyince çok amatör düzeyde olacak sandım. İlk kez Freealancer sitesinde 10$'lık bir logo isteği aşmıştım, Endonezyalı bir eleman aşağıdaki logoları göndermişti seçmem için, ben 2'yi seçtim mesela. O zaman (1 sene önce) 30 TL idi. Senin çalışmalar bunlardan kötü değildir herhalde.

http://prnt.sc/d60mic

mkeles84 tarafından 11/Kas/16 19:00 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 945 Toplam Mesaj: 11
cüzzi miktara logo