ÇYDD Burs

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

ön sevişmeyi geçmişim okudum uyku saatim gelmiş 0.o

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

iddia ettikleri gibi bir yer olsaydı doğru düzgün türkçe konuşamayan doğulu öğrencilere çatır çatır burs vermezlerdi. ekonomik duruma bakıyor hacı.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

ya şimdi şöyle birşey söyliyeyim. okumakta bulunduğum ilde cemaat yurdunda kaldım 1 dönem kadar.. yurtta urfalı bi eleman vardı

diyelimki 100 liralık bdp bursu alıyordu.. çydd den 120 liralık burs aldıktan sonra bizim odaya böyle bi neşe bi bayram havasıyla pat diye girerek vay

benim atatürkçü kardeşlerim diye nbr napıyonuz sohbet ortamına girmeye çalışmıştı..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

başvuracaktım unuttum amk 30 Eylül'dü dimi son ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    KaRaKuLe bunu yazdı
    Mert_648 bunu yazdı

ihtiyacın hiçmi önemi yok 

çydd ve bilimum cemaatcilerde önemli olan ihtiyaç değil düşünce yapındır.

aynen, mesela dogulu, komunist, pkkli oldugunu falan soylersen seni bursa bogabilirler (bkz: ben gordugumu soyluyorum )

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

bir elinde nutuk bir elinde güneş umuttan şimdi doğar kitabıyla git kirli sakal rayban çerçeve yakın gözlüğü elinde yüzük olmasın sakın olursa da baş parmağında olsun mümkünse sırt çantanda türk bayrağı atatürk rozeti felan olsun öyle git cool ol elinde bi de bandana olsun hani geziye gitmiş havası olsun sakın inşallah maşallah da kullanma ailen izmirli göçmen felansa kesin kazandın :D

gene güzel bir tespit hocam tebrikler :)

izmirli olup, hafta sonları nerde miting var oraya giden, yazlığı ve kışlığı olan, haftada ortalama 1 2 kez kskdan bucaya taksiyle okula gelen kıza verdiler (Hem kykdan burs alıyodu hem böle vakıflardan) benim peder memurdu annem çalışmıyor 2 çocuk üni 1 çocuk lise öğrencisiydi. ev kira, araba tarla ev mev yok. bana kredi çıktıydı :) sokarım böyle işe lan :)

Toplam Hit: 1481 Toplam Mesaj: 17